موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران انجمن موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(04-05-2016، 12:13 PM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[quote pid='226247' dateline='1462347220']
ૅ.ે

وااااا:||||
[/quote]

شوخی کردم Wink.gif   جدیدا کم حرف شدی Rolleyes.gif   دیشب که طومار مینوشتی Biggrin.gif  

قرار بود شارژ بدی  فلافل بدی Dodgy.gif  چی شد
(04-05-2016، 12:16 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-05-2016، 12:13 PM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[quote pid='226247' dateline='1462347220']
ૅ.ે

وااااا:||||

خوشی کردم Wink.gif   جدیدا کم حرف شدی Rolleyes.gif   دیشب که طومار مینوشتی Biggrin.gif  

قرار بود شارژ بدی  فلافل بدی Dodgy.gif  چی شد
[/quote]

مگه اخر ماه که این حرفارو میزنید  عهههه ینی شی :///
(04-05-2016، 12:28 PM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یعنی آخر ماه میدی Wink.gif

امروز بدعصبی هستی Undecided.gif
(04-05-2016، 11:49 AM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-05-2016، 11:44 AM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بعله تا دلت بخواد.. Biggrin.gif  Biggrin.gif

تجربه خوبه Wink.gif

فقط حواست باشه یهو دیدی شدی درس عبرت واسه بقیه Tongue.gif

اووووم درس عبرت هم شديم.
واسه دوستام.
بهم گفتن الكي دل نبند دل بستم الانم درس عبرت شدم براشون كه الكي دل نبندن. Exclamation.gif Biggrin.gif
(04-05-2016، 12:36 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-05-2016، 12:28 PM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یعنی آخر ماه میدی Wink.gif

امروز بدعصبی هستی Undecided.gif
اعصاب ندارم دیگه
(04-05-2016، 12:38 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اووووم درس عبرت هم شديم.
واسه دوستام.
بهم گفتن الكي دل نبند دل بستم الانم درس عبرت شدم براشون كه الكي دل نبندن. Exclamation.gif  Biggrin.gif

این همه آدم شدن دکتر و مهندس
خب توهم شدی درس عبرت خوبه دیگه Biggrin.gif
(04-05-2016، 12:41 PM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اعصاب ندارم دیگه

الان بنظرت  چی حالتو خوب میکنه Tongue
سلام روزتون بخیرBiggrin.gif
سلام روز شمام بخیر 

چطوری خوبی  بعضیا اعصاب ندارن امروز Biggrin.gif
(04-05-2016، 12:49 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این همه آدم شدن دکتر و مهندس
خب توهم شدی درس عبرت خوبه دیگه Biggrin.gif

والا...
الان دارم كلاس ميزارم براشون پخته بشن ي موقع گول نخورن. Biggrin.gif