موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران انجمن موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(15-05-2016، 09:49 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-05-2016، 06:34 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا صفا کجا رفت میبازه که الان  Undecided.gif

رفتم دور دور Shy.gif  Biggrin.gif چیو میبازم؟ Undecided.gif  Biggrin.gif
قوانین تاپیک اعداد شانس رو بخون میفهمی
(15-05-2016، 09:51 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-05-2016، 09:49 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-05-2016، 06:34 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا صفا کجا رفت میبازه که الان  Undecided.gif

رفتم دور دور Shy.gif  Biggrin.gif چیو میبازم؟ Undecided.gif  Biggrin.gif
قوانین تاپیک اعداد شانس رو بخون میفهمی

عاقا من نخوندم همینجوری واس سرگرمی اومدم Undecided.gif Biggrin.gif
سلام دوستان گلم خوبی و بدی دیدین حلالم کنید

خدافظ برای همیشه
سلام چیشده؟
اخی.انشالا ک ب زودی سلامتیشونو ب دست بیارن

اعداد شانس چطوریه متوجه نشدم
حمید چیشدی Sad.gif
.فهمیدم اقا مانی.
پست اخرو پاک کنین چون من اصلا نیستم
ببین یه تعداد اعداد خاص هست بین 1 تا 400  که فاطی فقط میدونه چه اعدادیبه به اونا میگه اعداد شانش

هر کسی اعدادی که مینویسه جزو اعدا شانس باشه براش امتیاز داره

و در آخر اون کسی که کمترین امتیاز رو داره باید به کسی که بیشترین امتیاز رو داره شارژ بده
اهان پس اون ۷۷ و اینا چی؟ ک نوشته اعداد شانس
اونا یه تعدا از اعداد شانس هست که چون دوستان نوشتن فاطی اعلامشون کرده که هر کدوم  گفته 1 امتیاز داره  مابقی اعداد هنوز معلوم نیست