موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران انجمن موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(07-05-2016، 12:32 AM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خالی  Tongue.gif ماچی چیزی  Biggrin.gif

چه خبراونجا  چی گفتی من عروسیت جبران کنم مگه خبریه Confused  داماد داری میشی

نه ماچش نکن پر رو میشه... Tongue.gif Biggrin.gif
نه خبری نیست فعلا زوده هر موقع خبری شد منظورم بود... Biggrin.gif
مثلا تو با اقاتون منم با خانومم ی جا مجلس میگیریم خرجش با تو.. Biggrin.gif
مهران عکستوو Biggrin.gif

انیتا خب شی میشه منم دل دارم Blush.gif
(07-05-2016، 12:39 AM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهران عکستوو Biggrin.gif

ب قول همشهریم بیگ لایک داره Biggrin.gif
یکم زشت تر از منه ولی گذاشتمش Biggrin.gif Tongue.gif
(07-05-2016، 12:39 AM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهران عکستوو Biggrin.gif

باجه بگو کم بگو همیشه بگو  Biggrin.gif
مهران این کمتر از 29 میخوره Biggrin.gif
فرشته نیستی؟؟؟؟
(07-05-2016، 12:43 AM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهران این کمتر از 29 میخوره Biggrin.gif

این هم سن منه شا داماده Biggrin.gif خخخ

(07-05-2016، 12:45 AM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اوه  Confused .خرج که با من نیس مگه بریم امریکا اونجا با دختره Tongue.gif .باشه بیا یه فکری میکنیم دست جمعی چطوره حمید و  مهران ونرگس و فاطمه و فرشته و کوروش و انا با همسراشون یه مجلس کنیم

من نمیام من با تو قهرم Dodgy.gif Tongue Undecided.gif
ن نیست فرشته
(07-05-2016، 12:45 AM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اوه  Confused .خرج که با من نیس مگه بریم امریکا اونجا با دختره Tongue.gif .باشه بیا یه فکری میکنیم دست جمعی چطوره حمید و  مهران ونرگس و فاطمه و فرشته و کوروش و انا با همسراشون یه مجلس کنیم

امریکا بریم که چی بشه؟ Confused
نه دیگه فخط منو و تو... Lightbulb.gif
اینجوری شلوغ میشه همه همو اشتباه میگیرن. Biggrin.gif
(07-05-2016، 12:52 AM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ن نیست فرشته

اووووم فاطمه