موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران انجمن موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(09-05-2016، 03:41 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Blush.gif
آره لباس دامادیه با ی شاخه گل تو دستم Biggrin.gif

ای جان Exclamation

من میام ساق دوشت میشم خوبه Biggrin.gif
کسی دیگه از استان اینجا نیس؟
(09-05-2016، 03:44 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(09-05-2016، 03:41 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Blush.gif
آره لباس دامادیه با ی شاخه گل تو دستم Biggrin.gif

ای جان Exclamation

من میام ساق دوشت میشم خوبه Biggrin.gif

جونت سلامت Exclamation Angel.gif
باید حسابی تیپ بزنیا Biggrin.gif خخخ
(09-05-2016، 03:46 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جونت سلامت Exclamation  Angel.gif

باشه حتما Blush.gif
مگه نشنیدی همه میگن ساق دوش از دوماد خوش تیپ تره Biggrin.gif
(09-05-2016، 03:49 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(09-05-2016، 03:46 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باشه حتما Blush.gif

نه والا تازه از تو میشنوم Tongue.gif Biggrin.gif

(09-05-2016، 03:44 PM)·•นภ๔єяτคкєг•· نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی دیگه از استان اینجا نیس؟

نمیدونم عزیز
(09-05-2016، 03:49 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باشه حتما Blush.gif

Biggrin.gif الان تو دامادی یا ساقدوش
(09-05-2016، 03:52 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من فعلا ساقذوشم   Biggrin.gif

تو هم نشنیدی ساق دوش خوشتیپ تره از دوماد Dodgy.gif
(09-05-2016، 03:55 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(09-05-2016، 03:52 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من فعلا ساقذوشم   Biggrin.gif

تو هم نشنیدی ساق دوش خوشتیپ تره از دوماد Dodgy.gif

نچ ب داماد کارندارم ولی ساقدوش عروس بووووووووووق کرده اوجل تر باشه Biggrin.gif
(09-05-2016، 03:51 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[quote pid='229763' dateline='1462792799']

نه والا تازه از تو میشنوم Tongue.gif  Biggrin.gif

[/quote]

وقتی ساقدوشت شدم اونجا میشنویی Tongue.gif
منم سیستونی هستم اما محل سکونتم گلستانه 10 روز پیش هم زاهدان بودم Shy.gif