موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران انجمن موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
مهران من با اشک تو چشات چکار دارم  Dodgy.gif
(05-05-2016، 06:26 PM)·•นภ๔єяτคкєг•· نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-05-2016، 06:25 PM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دروغ نگیااااا من اینجا معاون ادمینم چکت میکنم  Biggrin.gif

بیا بکن آزادی عجیج

:||| 

بپا ب زودیا محروم نشی
(05-05-2016، 06:26 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-05-2016، 06:22 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-05-2016، 06:20 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوبم
Confused نه خوبه که نگاش همه ارزوشونه اینجور نگاه کنه Dodgy.gif

سالم باشی
با من دعوا داره Undecided.gif
بزنش Tongue.gif  Biggrin.gif

نه دعوا نداره  با تفکر هCool.gif
تا حالا دیدی من کسیو بزنم Biggrin.gif

یعنی از اون متفکراست؟ Biggrin.gif
ن ندیدم Tongue Biggrin.gif
(05-05-2016، 06:27 PM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهران من با اشک تو چشات چکار دارم  Dodgy.gif

نگاهات دعواییه خو منم میترسم ازت Biggrin.gif Biggrin.gif
(05-05-2016، 06:32 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله اقا مهران Angel.gif  اونا که زدم زنده نموندن که شما ببینینشون Biggrin.gif  Wink.gif

خوش ب حالش Undecided.gif Biggrin.gif
واقعا؟ Undecided.gif دست بزنت ناجوره یعنی Tongue.gif ن بابا دلت نمیاد Biggrin.gif
(05-05-2016، 06:32 PM)·•นภ๔єяτคкєг•· نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حمید ک با ما بده حالا خداکنه بیرون نکنه

گوچه اگجه ی؟ Biggrin.gif
(05-05-2016، 06:35 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-05-2016، 06:32 PM)·•นภ๔єяτคкєг•· نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گوچه اگجه ی؟ Biggrin.gif

ای جو یک زابلی پدا بشه مه از زابل استو فداتو بشا
(05-05-2016، 06:38 PM)·•นภ๔єяτคкєг•· نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-05-2016، 06:35 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گوچه اگجه ی؟ Biggrin.gif

پوک ورتو Biggrin.gif مشما همشهری استا له له Tongue.gif
(05-05-2016، 06:40 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-05-2016، 06:38 PM)·•นภ๔єяτคкєг•· نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گوچه اگجه ی؟ Biggrin.gif

پوک ورتو Biggrin.gif مشما همشهری استا له له Tongue.gif

اگجیه خونتو از مه معصوم آباد استه

مه شارج باطری تمام کردو بعد میایو له له جان
(05-05-2016، 06:42 PM)·•นภ๔єяτคкєг•· نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-05-2016، 06:40 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گوچه اگجه ی؟ Biggrin.gif

پوک ورتو Biggrin.gif  مشما همشهری استا له له  Tongue.gif

اگجیه خونتو از مه معصوم آباد استه

مه شارج باطری تمام کردو بعد میایو له له جان

مه قلب شهر استو نزدیک بازار خیابان مطهری Shy.gif
بشا جو Tongue.gif
قوانینو هم بخون ک محروم نشی دادا heart