موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران انجمن موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(04-05-2016، 03:28 AM)ّّAnGeL نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهران کیک تو کافی شاپ میلادم میدادی کادو خبری نبود حالا که لنگه کفشو بپا نخ ره تو سرو کلت Tongue  والاااا
انا من امگا 3 زیاد مصرف میکنم با فسفر حافظم قویه با بچه ها ببر منو بیشتر بهم خوش بگذره Biggrin.gif

میبرمتون ب حساب تو Biggrin.gif
(04-05-2016، 03:28 AM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Sad.gif اوممم

نبینمت این شکلی نفسم کی اذیتت کرده بگوگوششو ببرم Angry.gif
(04-05-2016، 03:28 AM)ّّAnGeL نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهران کیک تو کافی شاپ میلادم میدادی کادو خبری نبود حالا که لنگه کفشو بپا نخ ره تو سرو کلت Tongue  والاااا
انا من امگا 3 زیاد مصرف میکنم با فسفر حافظم قویه با بچه ها ببر منو بیشتر بهم خوش بگذره Biggrin.gif

اصلا من قهرم خسیس Undecided.gif Biggrin.gif

(04-05-2016، 03:28 AM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Sad.gif اوممم

چی شده Tongue.gif
میگم انا چطوره دو نفری بریم نظرم عوض شد Biggrin.gif
مهران ماشااااالله به این رو پسر این مدت سکوت کردی خوب بهت ساخته ها Biggrin.gif
(04-05-2016، 03:30 AM)ّّAnGeL نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Sad.gif اوممم

نبینمت این شکلی نفسم کی اذیتت کرده بگوگوششو ببرم Angry.gif

یچی دیدم حالم بد شد  Sad.gif حالم گرفته شد
(04-05-2016، 03:32 AM)ّّAnGeL نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میگم انا چطوره دو نفری بریم نظرم عوض شد Biggrin.gif
اره بریم  Tongue.gif
(04-05-2016، 03:33 AM)ّّAnGeL نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهران ماشااااالله به این رو پسر این مدت سکوت کردی خوب بهت ساخته ها Biggrin.gif

مرسی تعریف زیاد نکن چش میخورم Biggrin.gif
نساخته خیلی سخت بود خیلی Biggrin.gif
کجا انا؟!چی شده اینجوری نشووو Sad.gif
(04-05-2016، 03:35 AM)ّّAnGeL نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کجا انا؟!چی شده اینجوری نشووو Sad.gif

Sad.gif  بیخیالش 

من رفتم شبتون بخیر  Heart