موبایل روز

نسخه‌ی کامل: کد شارژ رایگان همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
Biggrin.gif Biggrin.gif
آقا من به مجی نظر دارم  Biggrin.gif
(23-12-2014، 07:46 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(23-12-2014، 07:37 PM)shima نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(23-12-2014، 07:24 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(23-12-2014، 07:02 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فک کنم دیگه کدی نیاد.. مجی هم که رفت.  احتمالا میدونست دیگه کدی نمیاد.. چه بد و چه حیف Sad.gif
حالا سیمکارتایی که خریدیم میمونه رو دستمون  Biggrin.gif
سلام بی بی  Biggrin.gif دلی اومد دنبالم برگشتم Shy.gif  اتفاقا اگه اینجوری شارژ نده بهتره نشونه خوبیه هر روز شارژ بود ولی نمیداد که Dodgy.gif  برگرده مثل قبلا که در ماه 3 بار شارژ میداد ولی مثل آدم تا 12 شب به همه شارژ میداد....باید منتظر موند ببینیم چی میشه  Tongue.gif Blush.gif

اه مجی تویی من میگم اینا به کی میگن مجی.
ای بی ادب مجی چیه اسم کامل همو صدا بزنین.
دیگه این بی بی مادر بزرگه منه هر چی بگه حق داره  Biggrin.gif Tongue.gif
Biggrin.gif
(23-12-2014، 07:51 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif
(23-12-2014، 07:51 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Biggrin.gif اووه نظر داری بی بی  Shy.gif Tongue.gif Blush.gif
دلم برات تنگ شده بود ازم ناراحت نشی
یعنی بقیه دورشو خط بکشن Biggrin.gif Biggrin.gif
(23-12-2014، 04:59 PM)Shabnam Sharifi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمین چرا نمیتونم آهنگ بنیامین دانلود کنم Sad.gif

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از اینجا دانلود کن
(23-12-2014، 07:54 PM)shima نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یعنی بقیه دورشو خط بکشن  Biggrin.gif  Biggrin.gif

دیگه بی بی همه رو پروند از دور من  Biggrin.gif Tongue.gif Shy.gif
(23-12-2014، 04:10 PM)royaajoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمین دوباره نمیشه بدم من از دیروز تا حالا اعتبار ندادم ولی الانم نمیتونم بدم
ادمین به دادم برس  Angry.gif

Undecided.gif عزیز دل گفتم که هر 24 ساعت میتونی 5 تا اعتبار بدی اونم به 5 نفر جدا در یک تاپیک
(23-12-2014، 07:59 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(23-12-2014، 07:54 PM)shima نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یعنی بقیه دورشو خط بکشن  Biggrin.gif  Biggrin.gif

دیگه بی بی همه رو پروند از دور من  Biggrin.gif Tongue.gif Shy.gif

Biggrin.gif ...مجتبی سرت دعواست Biggrin.gif