موبایل روز

نسخه‌ی کامل: کد شارژ رایگان همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(24-12-2014، 03:44 AM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سرعت عملت تو فیلم نگاه کردن بالاست ایول حتما همش رد میکنی بعد کل فیلمم متوحه میشی؟؟

نه بابا یک فیلم نیگا کردم... Biggrin.gif
(24-12-2014، 03:46 AM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-12-2014، 03:42 AM)shima نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-12-2014، 03:40 AM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بسه دیگه برین بخوابین برین درساتونو بخونین... Sleepy.gif
تو با ما چیکار دای برو بخواب خودت

بحرف تا بترکی... Biggrin.gif
خیلی بدی خب من تک دخترم تنهام کسیو ندارم باهاش بترکم
شما هنوز بیدارینو دارین میحرفین؟؟؟؟ Confused Confused
(24-12-2014، 03:46 AM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها منم رفتم
چرا شکل خداحافظی نداره

برو دیگه حتما باید بی غم ضایع کنه تورو تا بری همین کاراو میکنی با 10پاس میکنی
(24-12-2014، 03:48 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما هنوز بیدارینو دارین میحرفین؟؟؟؟ Confused Confused

آره دارن میحرفن... Undecided.gif
(24-12-2014، 03:47 AM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-12-2014، 03:44 AM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سرعت عملت تو فیلم نگاه کردن بالاست ایول حتما همش رد میکنی بعد کل فیلمم متوحه میشی؟؟

ولیجدی منم میزنم جلو تازه فیلمم میفهمم
(24-12-2014، 03:47 AM)shima نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-12-2014، 03:46 AM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-12-2014، 03:42 AM)shima نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-12-2014، 03:40 AM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بسه دیگه برین بخوابین برین درساتونو بخونین... Sleepy.gif
تو با ما چیکار دای برو بخواب خودت

بحرف تا بترکی... Biggrin.gif
خیلی بدی خب من تک دخترم تنهام کسیو ندارم باهاش بترکم

شوخی کردم هر موقع خواستی بیا با خودم بحرف... Blush.gif
(24-12-2014، 03:50 AM)shima نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-12-2014، 03:47 AM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولیجدی منم میزنم جلو تازه فیلمم میفهمم

تو کارت درسته... Biggrin.gif
جواب پیام خصوصیت رو هم دادم باز ناراحت نشی من دیگه برم کمرم شکست... Undecided.gif Undecided.gif
خدا بخواد کسی نیست من باهاش بترکم پس شب اونایی که میخوان بخوابن بخیر Exclamation.gif
Heart.gif  Wink.gif  Cool.gif ببخشید منظوری نداشتم 
دلم گرفته ....