موبایل روز

نسخه‌ی کامل: کد شارژ رایگان همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام بر دوستان امیدوارم روزی خوبی رو تا الان سپری کرده باشید
(19-12-2014، 01:11 PM)saman1370 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر دوستان امیدوارم روزی خوبی رو تا الان سپری کرده باشیذ

سلام بر تو قربانت من خيلي وقتِ روزاي خوب رو سپري ميكنم.. نه فكرِ بدي نه چيزي يه موشكل كوچيك دارم كه اونم بين جوونا عاديه زن ندارم همين Biggrin.gif Biggrin.gif
0212 خوبی؟2روز اینجا نبودم دلم واست تنگ شده بود Biggrin.gif
(19-12-2014، 01:20 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
0212 خوبی؟2روز اینجا نبودم دلم واست تنگ شده بود Biggrin.gif

قربانت خوبي شما؟ واقعاً دلِ منم واست تنگ شده بود Biggrin.gif Heart.gif كجا بودي حالا كم پيدايي ناموسن نكنه دوست دختر وقت نميزاره واست؟
همه ساكت شدن من 20 دقيقه ديگه بايد برم كلاسِ همون استاده داريم كه مينشست گريه ميكرد... Biggrin.gif

راستي استاد هفته قبل گفته بود كه واسه جلسه بعد بخونيد بيايد ميخوام بپرسم هر كي بلد نيست نياد... امروز هيچكي نيومده بود به جز من و دو نفر ديگه كه جلسه قبل نبودن خبر نداشتن يعني اونام نمي آمدن... =)))))

يعني اينقد پر روام بلد نبودم رفتم هيچكي ام نيومده بود خلاصه كلي تبسم نموديم استاد گفت محمد بقيه كو؟ گفتم ترسيدن نيومدن Biggrin.gif كلي ام خنديدم خلاصه ... استاد هم درسشو داد ديگه ازمنم پرسيد منم يه كم ج داد چون كسي نيومده بود زياد بهم گير نداد Biggrin.gif خخخ چقد ترسوان اينا هيچكدوم دخترا نيومده بود پسرام نيومده بودن.. اون دو تام كه اومدن خبر نداشتن چه اتفاقي ميخواد بي افته.. Biggrin.gif Shy.gif Tongue.gif
سلام بچه ها
یه قسمت بود که فقط شارژهارو میذاشتن و تاپیک هم قفل بود
لینک اون تاپیک رو داره کسی؟من پیدا نکردم
اگه اینجا کسی شارژ بذاره که گم میشه بین این همه پست؟ Angry.gif
(19-12-2014، 01:59 PM)sahar0098 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بچه ها

اینم لینک اون قسمت

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(19-12-2014، 02:04 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(19-12-2014، 01:59 PM)sahar0098 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بچه ها

اینم لینک اون قسمت

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون مدیر جووون Wink.gif
(19-12-2014، 02:14 PM)sahar0098 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(19-12-2014، 02:04 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بچه ها

اینم لینک اون قسمت

ممنون مدیر جووون  Wink.gif

خواهش Angel.gif
شارژهس؟؟؟