موبایل روز

نسخه‌ی کامل: کد شارژ رایگان همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.

چند ساله شدي خوب لُو بده هيچ اشكالي نداره Biggrin.gif Blush.gif بگو بيا خصوصي به من بگو من پسر خوبي ام تازه Biggrin.gif صبح رفتم امازداه داستان هاي امامزاده ي امروزو بعد ميگم Biggrin.gif خخ يه دختري راه رو براي آشنايي باز كرد داشتم نيگاش ميكردم يه 5 دقيقه يهو چشم افتاد به آبجي بزرگش كه بچه بغلش بود.. ديگه ديدم داره بد نيگاه ميكنه بر گشتم رو به رومو نيگاه كردم... ديگه نيگاش نكردم فقط پسر عمومَم باهام بود گفتم اگه يه وقت روزي اينو ديدي شمارشو گرفتي به منم بده ... آخه امازاده روستاس دخترا ديگه مشخصن سر هر قبر وايسته مثه آدرس خونست ... نزديك قبر بابا بزرگم خوب بركت داره جلو و پشت و چپ و راست همش دختراي خوشگلي ميان سر قبر.. روحِ آقام شاد شه ايشالا فاتحه بايد بخونم حتماً واسش از فوتِش خيلي به ما رسيد.. اين همه دختر.. اوف Biggrin.gif Blush.gif ديگه الان گفتم رفت.... Tongue Blush.gif Heart.gif Biggrin.gif
(21-12-2014، 06:34 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
0212
تو اون عکسی که گذاشتی با یه شکل مسخره داره ادای کسی رو در میاره که اذان میگه یعنی این اشکال نداره ؟ شبکه اجتماعی هم که نیست از این عکسا نذارین لطفا

من كه اذان رو مسخره نكردم كاكام من اون طرف رو مسخره كردم مگه تو آمريكا يعني باشي نماز نميخوني نميشه اذان بگي Biggrin.gif الله اكبر... خيلي خشن شدي ادمين... اختيار داري حيف كه اهل قهر نيستم Biggrin.gif اگه نه ميرفتم فيسبوك كه بيا پست هامو ببين 100 تا لايك ميخوره متشكر هم هستن ازم تو فحش ميدي Biggrin.gif Blush.gif 100 تا پستي يه عكس.. عكس قبلي ام پاك ميكردي شبكه غير اجتماعي ات ريا نشه صبح تا شب اينجا ميحرفيم شبكه اجتماعي نيست اقتصاديه؟ عكس ك ميزاريم ميشه اجتماعي خوب رو اعصابت راه رفتم Dodgy.gif Confused
سلام خدمت همگی.
شب یلدای همگیتون مبارک
شبنم تولدت هم مبارک.انشالله هزار ساله شی
(21-12-2014، 06:25 PM)Shabnam Sharifi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(21-12-2014، 06:18 PM)soofiya* نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شبنم جان تولدت مبارک.فقط ی سوال ذهن منو مشغول کرده.چرا اسمت یلدا نیس؟ ^_^

مرسی عزیزم سوفیا جون لطف کردی Heart.gif
راستشو بخوای عمم اسممو انتخاب کرد البته خودمم اسم شبنم بیشتر دوست دارم ولی مامانم اینا یلدا میخواستن بزارن Tongue.gif

آهان به سلامتی.شبنم خیلی اسم قشنگیه.ولی میگن همیشه پای یک عمه در میان است Tongue.gif
هفته عجيبي است اين هفته:
 نصفش تعطيل⛔
 نصفش کار✅ 
نصفش پاييز
نصفش زمستان❄ 
نصفش صفر ⬛
 نصفش ربيع الاول?
نصفش غم?
 نصفش شادی?

خدايا? بفال نيك ميگيريم 
اين هفته را و منتظر خبرهاي خوش☔☔☔هستيم.
(21-12-2014، 06:42 PM)arefkh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت همگی.
شب یلدای همگیتون مبارک
شبنم تولدت هم مبارک.انشالله هزار ساله شی

مررررسی عارف جان ممنونم لطف کردی Heart.gif
دلیلِ شادی باش نه شریکِ شادی،شریکِ غم باش نه دلیلِ غم
(21-12-2014، 06:18 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
0212 خوش اومدی؟...کجا بودی؟

سلاااااااام داش خوبي قربانت.. همونطور كه در پست هاي قبلي گفتم رفتم امامزاده نه براي زيارت... Biggrin.gif براي همون موضوعي كه گفتم.. البته امازداه محترمه ولي الان ديگه مي دوني چي شده كه يكي يه روز بره متوجه ميشه... حالا يه كلمه بگم ادمين حذف كنه شده دافي شاپ Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif Tongue Undecided.gif گریه
چرا کسی چیزی نمیگه.
(21-12-2014، 06:43 PM)soofiya* نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(21-12-2014، 06:25 PM)Shabnam Sharifi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(21-12-2014، 06:18 PM)soofiya* نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شبنم جان تولدت مبارک.فقط ی سوال ذهن منو مشغول کرده.چرا اسمت یلدا نیس؟ ^_^

مرسی عزیزم سوفیا جون لطف کردی Heart.gif
راستشو بخوای عمم اسممو انتخاب کرد البته خودمم اسم شبنم بیشتر دوست دارم ولی مامانم اینا یلدا میخواستن بزارن Tongue.gif

آهان به سلامتی.شبنم خیلی اسم قشنگیه.ولی میگن همیشه پای یک عمه در میان است Tongue.gif

Biggrin.gif مرسی سوفیا جون Tongue.gif