موبایل روز

نسخه‌ی کامل: کد شارژ رایگان همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
لیلا رو فکر کنم استاد گرفت دیگه هیچی نمیگه Biggrin.gif Biggrin.gif

بچه ها کسی سیمکارتش رو ثبت کرده این روزا؟ یا نه همه مثل منن؟؟ Biggrin.gif
آنيتا ساكتي چرا يه هفتس ك شارژ نيومده يا خدا بياد اين روزا ديگه حوصلون سر رفته Biggrin.gif Dodgy.gif
0212 گوشی پیشم نیست میرم کارهام انجام میدم
(22-12-2014، 11:37 AM)anita93 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
0212 گوشی پیشم نیست میرم کارهام انجام میدم

چند سالته دخترك Shy.gif
ماشالا شده تاپیک همسر یابی واسه 0212 Biggrin.gif
(22-12-2014، 11:51 AM)Ali ZyXEl نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Biggrin.gif شديم آدمِ بد؟ كسي كه حجرف نميزنه همين كه از يكي مي پرسيم چند سالته همه زبون ميان Biggrin.gif  خومن يه ساعته حرف ميزنم چرا هيچي  نميگي همين گفتم چدن سالته آبرومون بردي  Biggrin.gif  Biggrin.gif  Biggrin.gif  Biggrin.gif  Tongue خخخ والا با همه دختراي اين جا سلام عليك داريمBiggrin.gif  ولي مي خوام يه دونه انتخاب كنم ببرمش خصوصي كلي بحرفيم اينجا  حوصلم نميشه Biggrin.gif حالا ديدم آنيتا فعال هم هست گفتم ببرم بحرفم ناموسن نحرفم مي ميرم آنيتا چند سالته خوبي؟ 
(22-12-2014، 11:51 AM)Ali ZyXEl نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دقیقا Biggrin.gif
والا من همین حالا اومدم اینجا می بینم نرسیده آخرین پست شما از این چیزاست Biggrin.gif
دایی دیشب نبودم صبح بعد نماز اعتبار دادم Biggrin.gif
نچ نچ نچ نچ  
ماليده شدن برفي توسط من گریه هي خدا يادش بخير.. البته اين اولش بود كه داشتم دستيش ميكردم زياد ماليدني در كار نيست فقط نوازش هست بر روي لپ هاش  Biggrin.gif  كه همونطور كه مي بينيد خمارش كرده....  Undecided.gif  اگه دوست داشيتيد ببينيد 2 مگابايت هستش...
گریه
كم حجمش كردم فيلماي ديگم  هست پيدا كنم بهتون ميدم.. واسه دوران آموزشه اينا گریه گریه واي خيلي دلم براش تنگ شده.///
تنها دوستي كه از خودم بيشتر دوستش داشتم گریه اينقد گريه كردم وقتي گربه خوردشا..  Angry.gif  Angry.gif  Undecided.gif  

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.