موبایل روز

نسخه‌ی کامل: کد شارژ رایگان همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(22-12-2014، 12:47 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و درود نیمه ظهرتون بخیر Heart.gif

سلام داش محمد خوبي باو از صبح تا حالا كسي نيست بحرفيم من اينجام ديگه گشنم شد الان يه شيرموز درست كردم بخورييييييييم جون بگيريم Biggrin.gif دست و پام داره جون ميگيره الان دوباره شروع ميكنم به حرف زدن اصن نكگران نباشيد Biggrin.gif
همراه اول شارژ نمیده امروز
(22-12-2014، 12:55 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-12-2014، 12:47 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام داش محمد خوبي باو از صبح تا حالا كسي نيست بحرفيم من اينجام ديگه گشنم شد الان يه شيرموز درست كردم بخورييييييييم  جون بگيريم  Biggrin.gif دست و پام داره جون ميگيره الان دوباره شروع ميكنم به حرف زدن اصن نكگران نباشيد  Biggrin.gif

مرسی منم خوبم نگران نباش خودم باهات میحرفم منم دارم چیز میخورم که جون بگیرم باهم بحرفیم Biggrin.gif
منم برم سلف دانشگاه نهار بخورم و بیام.به امید شارژ
(22-12-2014، 12:53 PM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-12-2014، 12:50 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-12-2014، 12:49 PM)arefkh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امشب یادم بندازید اعتبار جبران شود
قربونت بشم من اعتبار رو بخاطر خودت دادم نه بخاطر جبران Blush.gif
(22-12-2014، 12:54 PM)arefkh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اعتبار میخوام

عزيزم دستم الان بستست فردا باز ميشه جبران ميكنم.. Heart.gif Blush.gif
(22-12-2014، 01:00 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-12-2014، 12:55 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرسی منم خوبم نگران نباش خودم باهات میحرفم منم دارم چیز میخورم که جون بگیرم باهم بحرفیم Biggrin.gif

قربانت الهي شكر صبحا زود پاشو ظهر كه مياي مثه صبح قوت ندارم Biggrin.gif Blush.gif خوبي چ خبر خواب بودي يا دنبال زندگي؟ Biggrin.gif
(22-12-2014، 01:02 PM)arefkh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم برم سلف دانشگاه نهار بخورم و بیام.به امید شارژ

نوش جون امروز بين الطعطيليِنِ شارژ نمياد چون امروزم تعطيله فردام كه تعطيله فكر نكنم اين هفته شارژي در كار باشه
آنيتا يه فيلم 6 مگابايتي آپلود كردم بهت ميدم بعد نظرت بگو ببينيم الكيه يا نه Biggrin.gif البته خصوصي مي فرستم چون لينكش اينجا آپلود نميشد الان ادمين فش ميده Biggrin.gif بيا خصوصي ببين ناموسن..
(22-12-2014، 01:06 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-12-2014، 01:00 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قربانت الهي شكر صبحا زود پاشو ظهر كه مياي مثه صبح قوت ندارم  Biggrin.gif   Blush.gif  خوبي چ خبر خواب بودي يا دنبال زندگي؟  Biggrin.gif

نه بابا خواب کجاست...دنبال زندگی بودم Biggrin.gif
اوف به سلامتي محمد منم برم بر ميگردم Biggrin.gif Blush.gif فعلا گودباي Blush.gif Tongue [b]آنيتا فيلم رو ببين حتماً فراموش نشه كسي دوست داشت فيلم رو ببينه بگه بهش لينك رو بدم چون داراي صحنه هاي يه كم زشتِ حيواني است... Biggrin.gif Blush.gif زشت نيست يه ذره.... [/b]