موبایل روز

نسخه‌ی کامل: کد شارژ رایگان همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
0212 پسر هم اینقدر حساس
بابا یکم رله باش
به به گوشت گربه Biggrin.gif
(22-12-2014، 05:53 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-12-2014، 05:48 PM)sadaf نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-12-2014، 05:36 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صدف Biggrin.gif خخخخخخخخخصدف نونوائي سنگكي هست حالا؟ واسمون پول بديم نون خارج از صف بگيري Biggrin.gif

اوره سنگکه برا نونواییه موخام مخشو بزنم ههه

بحث سيا 30 مي كني Biggrin.gif نوناش چنده؟ كنجدي چطور؟ ببينم اونجاها هم كنجدي ميزنن چند ميدن؟ اينجا كنجدي هزار ساده 650! Biggrin.gif

م چ میدونم من‌نون نمیگیرم بابام میگیره منم ب این چیزا کار ندارم خخخ
(22-12-2014، 05:56 PM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه معما میگم هر کی جواب داد واقعا به هوش و ذکاوتش تردید نمکنم:
چه پرنده ایه که سه حرف اولش یه عدد زوجه و سه حرف دومش یه نوشیدنی پرطرفدار تو ایران؟ Biggrin.gif

اينو كي بهت داده؟ ظهر آبجيم اينو از من پرسيد عين همين بود! ببينم اينو از كي گرفتي؟؟
(22-12-2014، 05:59 PM)royaajoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
0212 پسر هم اینقدر حساس
بابا یکم رله باش
به به گوشت گربه Biggrin.gif

دلم هم زدي خخخ والا... گوشنه
(22-12-2014، 06:00 PM)sadaf نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-12-2014، 05:53 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-12-2014، 05:48 PM)sadaf نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-12-2014، 05:36 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

م چ میدونم من‌نون نمیگیرم بابام میگیره منم ب این چیزا کار ندارم خخخ

اي انسان نانخور
(22-12-2014، 06:09 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-12-2014، 05:56 PM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه معما میگم هر کی جواب داد واقعا به هوش و ذکاوتش تردید نمکنم:
چه پرنده ایه که سه حرف اولش یه عدد زوجه و سه حرف دومش یه نوشیدنی پرطرفدار تو ایران؟ Biggrin.gif

اينو كي بهت داده؟  ظهر آبجيم اينو از من پرسيد عين همين بود! ببينم اينو از كي گرفتي؟؟
تو واتس اپ بود فک نکنم اونی که بمن داده با اونی که به ابجیت داده مشترک باشه Biggrin.gif
امشبم شارژ نیس؟ Sad.gif
بابا این چه وضعشه ایرانسل راه انداخته Angry.gif
واسه یه شارژ که دیگه ماه به ماه مید باید هفت خان رستم رو طی کرد
سلام دوستان آماده ای برای نبرد شارژ کمربندهاتون رو محکم ببندید ....