موبایل روز

نسخه‌ی کامل: کد شارژ رایگان همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
ه ه ه
فقط من تنها اینجام
(22-12-2014، 02:08 AM)MamaliReza7 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاییزم تموم شد و رفت , زمستون تو هم زود تموم شو که سخت در انتظار بهارم و شاید تابستون...
یه جوری Biggrin.gif شدم Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif
سلام
اینم بخاطر ادمین
گفتم ک اولین فرصت عوضش میکنم
دلت خنک شد
نمیدونم اون دندونت میگرفت
(22-12-2014، 09:47 AM)yaskabood نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
صب بخیر

سلام عزیزم
صب تو هم بخیر
(22-12-2014، 09:48 AM)yaskabood نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ه ه ه
فقط من تنها اینجام

سلااام صبح بخیر نه منم هستم خوبی؟ Biggrin.gif Blush.gif
(22-12-2014، 09:56 AM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
اینم بخاطر ادمین
دلت خنک شد

خخخخخخ چی شده ؟؟ Biggrin.gif خنده دار گفتی دندونت میگرفت بگو گازت میگرفت دختریا با کلاس بحرف ولی دندون خوب بود مرسی Heart.gif
چطوري ليلون Biggrin.gif Blush.gif Tongue
(22-12-2014، 09:59 AM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-12-2014، 09:56 AM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
اینم بخاطر ادمین
دلت خنک شد

خخخخخخ چی شده ؟؟ Biggrin.gif خنده دار گفتی دندونت میگرفت بگو گازت میگرفت دختریا با کلاس بحرف ولی دندون خوب بود مرسی Heart.gif

والا بخدا
ادمین منو خفه کرد
(22-12-2014، 10:03 AM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چطوري ليلون Biggrin.gif Blush.gif Tongue
درحال مرگم
به زور اومدم کلاس
(22-12-2014، 10:04 AM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-12-2014، 10:03 AM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چطوري ليلون  Biggrin.gif  Blush.gif  Tongue
درحال مرگم
به زور اومدم کلاس

خخخخخ بخصوص ديروز تعطيل بوده فردام هست اصن حوصله آدم نميشه بره كلاس  Biggrin.gif خوب يه روز نميرفتي حال داريا... اين تعطيلاتا.. خخخخخ يه روز مرخصي كه اشكال نداره   والا ادمين منو هم خفه كرده خخخخخ بخودا من 1 ساعت و خورده اي يه امضا درست كردم سرِ هم كردم دو ساعت .. بعد ادمين گفت نذارش.. ديگه نزاشتيم ولش خودت ناراحت نكن  Biggrin.gif  ج هم نميده لامذهب  Biggrin.gif  خوبي ادمين؟ فك كنم ديگه ج سلامم نميده  Biggrin.gif  Tongue  Blush.gif