موبایل روز

نسخه‌ی کامل: کد شارژ رایگان همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(20-12-2014، 07:08 PM)arefkh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه بیان به هم قول بدیم نفری بیشتر دوتا نگیریم.بقیش ساعت هشت به بعد بگیریم.تا هم همه شارژ میگیرن هم ایرانسل هنگ نمیکنه.هم با همه سیمکارتامون شارژ میگریم.
دست در دست هم دهیم به مهر/ایرانسل را کنیم آباد

من که یه سیمکارت دارم ، خداروشکر توی خونمون هم شخصی ایرانسل نداره (به جز من )
(20-12-2014، 07:08 PM)arefkh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه بیان به هم قول بدیم نفری بیشتر دوتا نگیریم.بقیش ساعت هشت به بعد بگیریم.تا هم همه شارژ میگیرن هم ایرانسل هنگ نمیکنه.هم با همه سیمکارتامون شارژ میگریم.
دست در دست هم دهیم به مهر/ایرانسل را کنیم آباد

تو کد بزار ما قول میدیم دوتا بیشتر نگیریم! teeth
(20-12-2014، 07:08 PM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من همه رو تست کردم الانم دارم تست میکنم

درود بر تو ای مرد پاکدامن  Biggrin.gif  Wink.gif
52 تا مسابقه شارژ نداشت!
دارم مابقی رو نگاه میکنم فعلا عجله نکنید teeth
تاحالا که نبوده
همین الان 20 تا مسابقه تست مجدد شد شارژ نیست برای کار خیرم اعتبار بدید Biggrin.gif
(20-12-2014، 07:09 PM)maziyar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمین -اسما - علی زایکسل - مجتبی - شهاب - سعید جون - 0212 - بی غم - بی بی - عبداللهی

معلوم هست کجایید ؟  Huh.gif

در خدمتیم Biggrin.gif
دوستان اگر تمایل دارند ، به بنده اعتبار بدهند ، من در کوتاه ترین زمان ممکن ،پاسخ مهر و محبت اونها رو با اعتبار خواهم داد Heart.gif
کلا 6 تا مسابقه شارژ داره تا 30 اذر ودی ماه اون 6 تا هم شارژ نداد
(20-12-2014، 07:14 PM)maziyar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان اگر تمایل دارند ، به بنده اعتبار بدهند ، من در کوتاه ترین زمان ممکن ،پاسخ مهر و محبت اونها رو با اعتبار خواهم داد  Heart.gif

اعتبار داده شد Shy.gif
(20-12-2014، 07:14 PM)Ali ZyXEl نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(20-12-2014، 07:09 PM)maziyar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمین -اسما - علی زایکسل - مجتبی - شهاب - سعید جون - 0212 - بی غم - بی بی - عبداللهی

معلوم هست کجایید ؟  Huh.gif

در خدمتیم  Biggrin.gif

خدمت از ماست ، هیچی فقط جویای احوال شدم Blush.gif