موبایل روز

نسخه‌ی کامل: کد شارژ رایگان همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
عاقا من ناراحتم چرا مجتبی از اینجا رفته.:(.کسی خبر نداره...
(20-12-2014، 03:50 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وای بچه ها مجی کجا رفت??? چرا رفت?? والا خیلی خوب و مودب بود. من ناراحت شدم گریه

خخخ Biggrin.gif من هركي بره زير آبشا ميزنم Biggrin.gif مجتبي دستِ خدا به همرات ولي فردا مياي مگه ميشه نياي Biggrin.gif
 بچه ها همراه اول هنوز شارژ میده ؟
حالتون چطوره منتظران شارژ؟
بي بي خبر شدي ديشب رفتم بيمارستان؟ Undecided.gif بخاطر تووووووووو Tongue Tongue Tongue
0212 چند تا دوست دختر آخه????
Confused
Confused
Confused
خدایا توبه Confused
بخاطر من چرا گستاخ??? Confused
(20-12-2014، 05:33 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
0212 چند تا دوست دختر آخه????
Confused
Confused
Confused
خدایا توبه Confused

باو الان ك ندارم از يه ماه گذشته به قبل.... اين دوست دختر كه ميگم واسه تابستون بود... Dodgy.gif الان مفت مي گردم.. Biggrin.gif Blush.gif
(20-12-2014، 05:34 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بخاطر من چرا گستاخ??? Confused

بيا اينجا بخون چي بلايي سرم آوردي

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Undecided.gif
(20-12-2014، 05:31 PM)KORD نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حالتون چطوره منتظران شارژ؟

ممنون بد نیستیم...اگه شارژ درست وحسابی بیاد و هنگ نکنه بهتر میشیم...