موبایل روز

نسخه‌ی کامل: کد شارژ رایگان همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
ادمین جان خوب چیکار کنیم...نه شارژ هست نه چیزی حوصلمون سر میره...
میگم اعتبار بدین حداقل...
این شادی رو از ما نگیر...
چخبرااااااااااااااااااااااااااااا؟
من در حال مرگم Sad.gif
فردا ۲۹ آذر روز ولنتاین ایرانی ها...
روزی که کورش کبیر ان را سپنتا روز عشق نام گذاری کرد...
پس به خود ببالیم که قبل از غربیها ما روز ولنتاین داشتیم...
بیایید این روز قشنگ رو به هم تبریک بگوییم نه ولنتاین غربیها که قدمتی ندارد...
روز سپنتا روز عشق به تمام ایرانیها هر کجا که هستند مبارک... (آزادی)
ادمین جون تو اون تاپیک نتونستم جوابتو بدم مجبورم اعلامیه پخش کنم میفهمیییی مجبووووررر Biggrin.gif
(19-12-2014، 09:38 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Undecided.gifدوستان اعتبار در صورتی بهش میگن اعتبار که به مطالب مفید داده بشه نه اینکه همش درخواست اعتبار کنید شما مطلب مفید بذارید خودم 3 تا 3 تا بهتون اعتبار میدن

براووووو ادمین نیگا من چه مطلب مفیدی گذاشتم امر خیر هست 5 تا اعتبار رد کن بیاد 
Biggrin.gifاین همراه اول طرح جمعه های رایگانش خیلی باحاله Exclamation.gif
(19-12-2014، 10:10 PM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(19-12-2014، 09:38 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Undecided.gifدوستان اعتبار در صورتی بهش میگن اعتبار که به مطالب مفید داده بشه نه اینکه همش درخواست اعتبار کنید شما مطلب مفید بذارید خودم 3 تا 3 تا بهتون اعتبار میدن

براووووو ادمین نیگا من چه مطلب مفیدی گذاشتم امر خیر هست 5 تا اعتبار رد کن بیاد 

آفرین
Biggrin.gif وووووووووووووووووی عکس پروفایل ادمینو نیگااااااااااااااااا
(19-12-2014، 10:21 PM)Donya_Red نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif  وووووووووووووووووی عکس پروفایل ادمینو نیگااااااااااااااااا

Tongue.gif Blush.gif
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچ کاربر یاجازه نداره لینک سایت های دیگه رو تو انجمن بذار Heart.gif