موبایل روز

نسخه‌ی کامل: کد شارژ رایگان همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(22-12-2014، 12:25 PM)Mohammad72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-12-2014، 12:22 PM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااام
مننننننننننننننننننننننننننننننننن
اومدممممممممممممممممممممم
دیشب ده هزار ریال تو قرعه کشی برنده شدم بسی خوشحالم Biggrin.gif

سلام..خودتم میدونی بدون قرعه کشی ادمین تو را انتخاب کرد..چون گفتی بسته نداری بیای نت..

ادمین کجایی
واقعا به این خاطر گفتی که من برنده شدم
چرا حالا اينقد ساكتين؟ Biggrin.gif منم حرف بزنم كه ميگين لوس و گزاف گوي... شما كه اينقد ايراد گيري خو خودتون يه كلمه حرف بزنيد... Biggrin.gif 5 دقيقه ديگه حرف نزنيد ميرم ديگه Biggrin.gif
(22-12-2014، 12:42 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا حالا اينقد ساكتين؟  Biggrin.gif  منم حرف بزنم كه ميگين لوس و گزاف گوي... شما كه اينقد ايراد گيري خو خودتون يه كلمه حرف بزنيد...  Biggrin.gif  5 دقيقه ديگه حرف نزنيد ميرم ديگه   Biggrin.gif

کم حرف بزن یه اعتبار بده من ۶۰ بشم Tongue.gif
هر كي لينك فيلم بالا رو نيگاه كرد بهم بگه ازش قدرداني ميشه... Biggrin.gif اگه امروز نشد روزاي ديگه ميشه فراموش نميكنم Biggrin.gif Blush.gif Heart.gif
سلام و درود نیمه ظهرتون بخیر Heart.gif
مسعود ده نمکی...0212
اعتبار 
(22-12-2014، 12:49 PM)arefkh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مسعود ده نمکی...0212
اعتبار 

وات؟ منم دادمش... Biggrin.gif
آها عاريف جبران ميكنم مرسي Blush.gif
(22-12-2014، 12:50 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-12-2014، 12:49 PM)arefkh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مسعود ده نمکی...0212
اعتبار 

وات؟ منم دادمش...  Biggrin.gif

امشب یادم بندازید اعتبار جبران شود
اعتبار میخوام