موبایل روز

نسخه‌ی کامل: کد شارژ رایگان همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(20-12-2014، 12:29 AM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(19-12-2014، 11:49 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(19-12-2014، 11:44 PM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها نماز بخونید تا به خدا نزدیکتر بشین
سلام کنین که سلام Tongue.gif تی میاره ثواب هم داره
وقتی میخواین وارد جایی بشین در بزنین
ادمین مطالب مفید اینجوری خوبه Biggrin.gif  Tongue.gif  Wink.gif

Biggrin.gif Biggrin.gif ...سلام خوبی؟

سلام داش محمد گلم خوبی عزیزم
داداشم نماز بخون
کسایی که مثل من شارژ ندارن بهشون شارژ بده
وقتی میبینی یه پیرزن رفته خرید تو وسایلش رو واسش ببر تا دم خونشون ولی نرو تو
Biggrin.gif

باشه حتما Biggrin.gif
مسعودو رویا زود باشین هرچی اعتبار دارین بدین به من میخوام اعتبار بدم بهتون Cool.gif
(19-12-2014، 11:44 PM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام کنین که سلامتی میاره ثواب هم داره
ادمین مطالب مفید اینجوری خوبه
يه نصيحت هم از من  Biggrin.gif  اصن با اين بي بي نه شوخي كنيد نه متلك بگيد حرف نزنيد كلاً سن و سالي ازش گذشته دعا ميكنه آهِش ميگيرتتون ديروز تا ساعت 10 تو بيمارستان بودم خدا بگم چيگكارت نكنه بي بي   ديروز يه دو كلام به بي بي گفتيم از اينجا كه رفتيم بيرون بعدش مستقيم رفتيم بيمارستان... 10 اومدم خونه... تنها خوبيَتش اين بود كه سميه رو ديدم نه شوخي كردم پيش سميه اينا نرفتم رفتم يه جاي ديگه...  Biggrin.gif  يه پرستار زن 2 تا آمپولم زد  Biggrin.gif  Biggrin.gif :  هي پرستاره بهم گفت برو تو بخش تزريقات آقايون گفتم نه اينا خانومه الان كارش تموم ميشه مياد بيرون من ميرم تو ميخواستن كه يه مرد آمپولمو بزنه ديدم مزه نميده وايسادم تا اتاق 112 خالي بشه كه واسه خانوماست من برم تو  Biggrin.gif  Blush.gif  خلاصه آمپولمونم زديم به پرستاره گفتم جونِ خودت هوامُ داشته باش دلِش شاد شد خنديد  Biggrin.gif خيلي بَد هم آمپول زد خونين و مالين شدم ناموسن  :    Tongue

رنگي كردم راحت بخونيد.

خلاصه اين كه آهِ بي بي گيراست مواظب باشيد شوخي نكنيد باهاش  كه نفرينِتون ميكنه ديگه مثه من مي شيد.. گریه  Biggrin.gif
(20-12-2014، 10:12 AM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام کنین که سلامتی میاره ثواب هم داره
ادمین مطالب مفید اینجوری خوبه
يه نصيحت هم از من  Biggrin.gif  اصن با اين بي بي نه شوخي كنيد نه متلك بگيد حرف نزنيد كلاً سن و سالي ازش گذشته دعا ميكنه آهِش ميگيرتتون ديروز تا ساعت 10 تو بيمارستان بودم خدا بگم چيگكارت نكنه بي بي   ديروز يه دو كلام به بي بي گفتيم از اينجا كه رفتيم بيرون بعدش مستقيم رفتيم بيمارستان... 10 اومدم خونه... تنها خوبيَتش اين بود كه سميه رو ديدم نه شوخي كردم پيش سميه اينا نرفتم رفتم يه جاي ديگه...  Biggrin.gif  يه پرستار زن 2 تا آمپولم زد  Biggrin.gif  Biggrin.gif :  هي پرستاره بهم گفت برو تو بخش تزريقات آقايون گفتم نه اينا خانومه الان كارش تموم ميشه مياد بيرون من ميرم تو ميخواستن كه يه مرد آمپولمو بزنه ديدم مزه نميده وايسادم تا اتاق 112 خالي بشه كه واسه خانوماست من برم تو  Biggrin.gif  Blush.gif  خلاصه آمپولمونم زديم به پرستاره گفتم جونِ خودت هوامُ داشته باش دلِش شاد شد خنديد  Biggrin.gif خيلي بَد هم آمپول زد خونين و مالين شدم ناموسن  :    Tongue

رنگي كردم راحت بخونيد.

خلاصه اين كه آهِ بي بي گيراست مواظب باشيد شوخي نكنيد باهاش  كه نفرينِتون ميكنه ديگه مثه من مي شيد.. گریه  Biggrin.gif

یا حضرت عباس یعنی از خونه نزنیم بیرون
یا خدا خودت کمکم کن به خدا من هیچی بهش نگفتم
سلام Blush.gif  صبح بخیر Heart.gif چی شده ساکت نشستید Shy.gif منتظر شارژید شاید  Tongue.gif Biggrin.gif Tongue
محدودیت
مثل همیشه، تنها محدودیت ما، دیدگاه محدود و دورنمای محدود ماست. 
The only limits are, as always, those of vision.
James Broughton 
(20-12-2014، 11:02 AM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(20-12-2014، 10:12 AM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یا حضرت عباس یعنی از خونه نزنیم بیرون
یا خدا خودت کمکم کن به خدا من هیچی بهش نگفتم
یلم بی بی به کجا چنین شتابان می سازی؟ Biggrin.gif بزار بی بی حسابتو میرسه Undecided.gif Biggrin.gif Dodgy.gif
امضام چیطوره؟ ناموسن یه ساله اینجوری کار نکرده بودم فراموشم شد خیلی طول کشید اینجوری سرِ هم کنم زیبا بشه.. هر چند واسه اونایی که واردن راحته واسه من همه کاری سخته  Undecided.gif  

چطور شده ناموسن؟ به نظر خودم که خوبه به نظر من همه چی خوبه.... teeth  Blush.gif کلّ چیز ها نه این امضام...
0212
سلام یعنی تو هوز قوانین رو نخوندی ؟عکس امضاتو کجا آپ کردی ؟ لطفا رعایت کن فکر کنم بیش از حد بهت گفتم دیگه دفعه های دیگه مجبورم اخطار بدم Lightbulb.gif
(20-12-2014، 12:06 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
0212
سلام یعنی تو هوز قوانین رو نخوندی ؟عکس امضاتو کجا آپ کردی ؟ لطفا رعایت کن فکر کنم بیش از حد بهت گفتم دیگه دفعه های دیگه مجبورم اخطار بدم Lightbulb.gif

ادمین عصبانی میشود