موبایل روز

نسخه‌ی کامل: کد شارژ رایگان همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دوستان عزیزم تو پاییزی که گذشت
اگه دلتون رو شکوندم
اگه حرفی زدم
اگه برخورد بدی کردم اگه اذیتتون کردم
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

خیلی کار خوبی کردم ! میخواستم بگم تو فصل زمستون هم برنامه همینه .
(22-12-2014، 07:37 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خوبین. Heart.gif ..میبینم که مثله اینکه دوباره شارژ نیست دارین به هم اعتبار میدین Wink.gif

درود و سپاس من خوبم تو خوبی ♥
دیر اومدی وگرنه به شما نیز تعلق میگرفت Heart.gif
بعضی دوستان لطف کردن اعتبار منفی دادن ادمین بررسی کن
(22-12-2014، 06:26 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و خشته نباشید به همه دوستان.... Heart.gif Blush.gif
0212 چه برفی نازی داشتی خدا رحمتش کنه.... Undecided.gif

سلام عزيزم خوبي؟ قربانت خدا رفتگان شما را بيامرزد... نچ نچ نچ نچ اينو با هيچي عوض نميكردم كه گربه خورر شد...

خوبي شما؟ Heart.gif Blush.gif
(22-12-2014، 07:38 PM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-12-2014، 07:37 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خوبین. Heart.gif ..میبینم که مثله اینکه دوباره شارژ نیست دارین به هم اعتبار میدین Wink.gif

اره والا یکی هم نصیب شما شد Biggrin.gif

مرسی که منو هم ازین اعتبار برخوردار کردید Biggrin.gif
بچه ها من بهتون اعتبار دادم
(22-12-2014، 07:43 PM)نگار نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در کوتاه رین زمان ممکن جبران خواهد شد Heart.gif Biggrin.gif
منم ایعتبارررررررررررررر Biggrin.gif Biggrin.gif
(22-12-2014، 07:43 PM)نگار نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نيگاه بخدا چ دختر معصوم و خوبي... دو تا دونه اعتبار داره اينجوري كه گفتبچه ها من بهتون اعتبار دادم ناموسن دلِ سنگ آب ميشه... يادم باشه دستم باز شد بهت اعتبار بدم Blush.gif گریه چ دختري چ دختري......
(22-12-2014، 07:45 PM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم ایعتبارررررررررررررر Biggrin.gif Biggrin.gif

زیادی هم خوب نیست Biggrin.gif Shy.gif