موبایل روز

نسخه‌ی کامل: کد شارژ رایگان همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(20-12-2014، 07:18 PM)azarbayjan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مازیار اوندفه من گفتم دارم گفتی منم دارماینو چی میگی داری ؟

غیرمجاز هست ، اون بود که میداد ،البته به کسایی که تابحال نگرفته باشند Heart.gif
(20-12-2014، 07:17 PM)azarbayjan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من یه مسابقه دارم بزارم یعنی ایرانسل سوال پرسیده بعد گفته به 400000 نفر اول شارژ میده

کدش چیه؟
از امیرپلیر1 و مسعود ده نمکی نیز سپاسگذاری برای اهدای اعتبار Heart.gif
اره اون غیر مجاز هس واسه دوستانی که اصن شارژ نگرفتن ازش . 
آذربایجان کد مسابقه ای که گفتی چیه
(20-12-2014، 07:17 PM)azarbayjan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من یه مسابقه دارم بزارم یعنی ایرانسل سوال پرسیده بعد گفته به 400000 نفر اول شارژ میده

خدا خفت کنه اگه شارژ میده بزا کدو
از نفراتی دیگری که به من اعبتار دادن پوزش میخوام، سقف اعتباردهی دیگر اجازه نمیده ، در زودترین زمان ممکن اهدا خواهم نمود Heart.gif
این اپسان الان 4 روزه شارژ نداده فردام که تعطیله لابد نمیده Undecided.gif
(20-12-2014، 07:30 PM)vantiar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(20-12-2014، 07:28 PM)m... نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدا خفت کنه اگه شارژ میده بزا کدو

سرکارتون گذاشته، ۴۰۰ هزار نفر خیلیه...

دقیقا
این هفته تعطیلی زیاد داریم.فکر کنم این هفته کمترین هفته شارژیمون باشه