موبایل روز

نسخه‌ی کامل: کد شارژ رایگان همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
هنوز در حال صحبت کردن در مورد دانشگاه هستن.... Undecided.gif
سلام دوستان چه خبر از شارژ
(24-12-2014، 01:37 PM)mahjob. نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Shima تازه پیامتو دیدم Biggrin.gif
اری اری Biggrin.gif
من کافیه ارشد قبول شم از سال بعد ارشد بدون کنکور همه دانشگاه ها میگیرن Biggrin.gif خوش قدمم
حرص داره،من تست دوست ندارم Sad.gif

الانم دانشگاه ازاد بدون کنکور میگیره Biggrin.gif
(24-12-2014، 01:40 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هنوز در حال صحبت کردن در مورد دانشگاه هستن.... Undecided.gif

خوب همه امتحان دارن چیکار میشه کرد
از شارژم که خبری نیست..
(24-12-2014، 11:54 AM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-12-2014، 11:49 AM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به من 4 تا اعتبار بدین بشم 190 Sad.gif

2 تا اعتبار داده شد Wink.gif

اعتبار بده Angry.gif Angry.gif
(24-12-2014، 01:55 PM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-12-2014، 11:54 AM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-12-2014، 11:49 AM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به من 4 تا اعتبار بدین بشم 190 Sad.gif

2 تا اعتبار داده شد Wink.gif

اعتبار بده Angry.gif Angry.gif

فاطمه خانم فک کنم پیاممو ندیدی نوشتم که الان اعتبار ندارم شب اعتبار میدم ممنونم ازت Biggrin.gif
بیاید تقسیم اعتبار Biggrin.gif
یه اعتبار دیگه میشم 190 Biggrin.gif
همراه اول خبری نیس امروز ؟
یه اعتبار دادم دایی جون Biggrin.gif