موبایل روز

نسخه‌ی کامل: کد شارژ رایگان همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
مالِ اسكاي رو بدم بعد مي دم تو بي غم اسكاي لامصب نيستش.. Biggrin.gif
0212 در حالت بیماری هم دست از اون کارا بر نمیداری Biggrin.gif
اگه این دو بازی رو بازی نکردید بهتون پیشنهاد میکنم بازی کنید....

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مخصوصا این دومی:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوتاشو جدید گذاشتم...
(20-12-2014، 09:46 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

والا اگه اين پرستارا نبودن من خوب نمي شدم.. ديشب فقط خدا خدا ميكردم كه اين مرده آمپولم نزنه پرستاره گفت برو بخش تزريقات آقايان خاليه فك كنم تخت خالي باشه!رفتم نيگاه كردم ديدم خاليه ساكت اومدم كنار پرستاره وايسادم هيچي نگفتم گفت خاليه؟ گفتم آره ولش كن حالا همين اتاقه خالي ميشه ميرم همينجا... مي فهميدم اگه برم بخش آقايون مرده مياد آمپول ميزنه Biggrin.gif كه ديگه خدا رو شكر نرفتم پرستاره اومد زد Blush.gif پس فك كردين سميه رو از كجا پيدا كردم Blush.gif Blush.gif هي يادش بخير.. Heart.gif Undecided.gif Biggrin.gif Biggrin.gif
بي غم اسكاي شانسش نبود و نبود دادم تو Biggrin.gif Blush.gif
(20-12-2014، 10:00 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بي غم اسكاي شانسش نبود و نبود دادم تو  Biggrin.gif  Blush.gif

Biggrin.gif Biggrin.gif
ممنون...
Heart.gif Heart.gif Blush.gif
ساكت شدين چرا غش كردين؟ Tongue Tongue Tongue Tongue
ممنون از 0212 و آلبرت عزیز بابت اعتبار فردا جبران خواهد شد... Heart.gif Blush.gif
(20-12-2014، 09:55 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(20-12-2014، 09:46 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

والا اگه اين پرستارا نبودن من خوب نمي شدم.. ديشب فقط خدا خدا ميكردم كه اين مرده آمپولم نزنه پرستاره گفت برو بخش تزريقات آقايان خاليه فك كنم تخت خالي باشه!رفتم نيگاه كردم ديدم خاليه ساكت اومدم كنار پرستاره وايسادم هيچي نگفتم گفت خاليه؟ گفتم آره ولش كن حالا همين اتاقه خالي ميشه ميرم همينجا... مي فهميدم اگه برم بخش آقايون مرده مياد آمپول ميزنه  Biggrin.gif  كه ديگه خدا رو شكر نرفتم پرستاره اومد زد  Blush.gif  پس فك كردين سميه رو از كجا پيدا كردم  Blush.gif  Blush.gif  هي يادش بخير.. Heart.gif  Undecided.gif   Biggrin.gif  Biggrin.gif

سمیه دیگه کیه؟ ..مگه چندتا داری؟  Biggrin.gif
چندتا اعتبار برای بی غم Heart.gif Heart.gif