موبایل روز

نسخه‌ی کامل: کد شارژ رایگان همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
البته اینقد غلط زدم که دیگه هرچی js 777 می زنم بهم شارژ نمیده.فقط ضرر دادم.من که بار اولم بود.فقط ضرر کردم.چیکار کنم؟  Sad.gif
لغوش کردم.شارژم 230 تومن موند  :(
درود و سلام به همه
مجتبی من Shahrv به 8282 فرستادم اما هنوز ج نداده Angry.gif
(25-12-2014، 01:10 PM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-12-2014، 01:00 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-12-2014، 12:59 PM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مجتبی یکیشم به من بده گناه دارممممممم

برا چی شارژ بهت نداد  Huh.gif

مجتبی دوتا گرفتم به بدبختی ولی 2300 ضرر دادم مجتبی من که دوستت دارم یکیشو بده من شارژ Sad.gif
عجله نکن هیچ وقت سر اینجور سوالای ایرانسل وگرنه ضرر میکنی صبر کن جواباش کامل بشه بعد بفرست..شیطون داری گولم میزنی  Blush.gif Biggrin.gif
(25-12-2014، 01:21 PM)maziyar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود و سلام به همه
مجتبی من Shahrv به 8282 فرستادم اما هنوز ج نداده  Angry.gif

یه بار دیگه بفرست
مجتبیییییییی شارژ
(25-12-2014، 01:00 PM)parava نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-12-2014، 12:58 PM)eli نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ نميده؟؟؟؟؟ چرا به من ميگه معلومه اين كاره هستي برو سوال بعدي :(((

نمیخواد بری سوال بعدی js 777 بفرس به 8282

ممنونم :)
دوستان گرامی
هنوز هم شارژ میده یانه؟
کسی هست هم اکنون گرفته باشه Huh.gif
(25-12-2014، 12:51 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ میده من 7تا گرفتم 
360 تومن کم میکنه
برای هر اس که به 8282 ازتون 120 کم میکنه

چجوری 7 تا شارژ گرفتی؟ با هر سیمکارت 1 دونه میشه گرفت (فکر کنم)
یعنی 7 تا سیمکارت داری؟؟؟!!!!
(25-12-2014، 01:23 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-12-2014، 01:21 PM)maziyar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود و سلام به همه
مجتبی من Shahrv به 8282 فرستادم اما هنوز ج نداده  Angry.gif

یه بار دیگه بفرست

سپاس برای پاسخ زود و به موقع Heart.gif
اقا من جواب سوالو دادم جواب نداد دوباره بفرستم یا صب کنم؟