موبایل روز

نسخه‌ی کامل: کد شارژ رایگان همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
ادی این تاپیک منحوس رو ببند یه شارژم نگرفتیم Sad.gif
یه معما دیگه

هزار اندر هزار خانه ب دوشش /ب مانند نخود میمونه گوشش
Heart  Hi Heart.gif
(24-12-2014، 11:32 AM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وای منم کنکور ارشد دارم. Undecided.gif
رشتمم مکانیکه کسی رشتش مکانیکه ببینم چقد خونده من چقد خوندم اون چقد جلو هست من چقد عقبم Undecided.gif

میبینم که همه مون کنکور داریم
خدا به دادمون برسه
من صنایعم همش روزی ۱۸ ساعت میرسم بخونم Biggrin.gif
به من 4 تا اعتبار بدین بشم 190 Sad.gif
(24-12-2014، 09:32 AM)mahjob. نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام صبح بخیر
کنکور ارشد خره گاوه نره Sad.gif

دقیقا
Biggrin.gif
(24-12-2014، 11:48 AM)royaajoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-12-2014، 11:32 AM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رشتمم مکانیکه کسی رشتش مکانیکه ببینم چقد خونده من چقد خوندم اون چقد جلو هست من چقد عقبم Undecided.gif

خدا به دادمون برسه
من صنایعم همش روزی ۱۸ ساعت میرسم بخونم  Biggrin.gif
وای نگو من روزی 4 ساعت میخونم از 2 ماه پیش شروع کردم
یکی از دخترا که اشنامه پارسال صنایع رتبش شد 5 Undecided.gif
(24-12-2014، 11:49 AM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

2 تا اعتبار داده شد Wink.gif
(24-12-2014، 11:54 AM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-12-2014، 11:49 AM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

2 تا اعتبار داده شد Wink.gif
مرسی شب جبران میکنم حتما Blush.gif
(24-12-2014، 11:51 AM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-12-2014، 11:48 AM)royaajoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدا به دادمون برسه
من صنایعم همش روزی ۱۸ ساعت میرسم بخونم  Biggrin.gif
وای نگو من روزی 4 ساعت میخونم از 2 ماه پیش شروع کردم
یکی از دخترا که اشنامه پارسال صنایع رتبش شد 5 Undecided.gif

منم واسه همین رتبه ها دارم آماده میشم Biggrin.gif