موبایل روز

نسخه‌ی کامل: کد شارژ رایگان همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(21-12-2014، 06:15 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شبنم تولد تولد تولدت مبارك تولد تولد تولدت مبارك بيا شمعا رو فوت كن كه صد سال زنده باشي بيا شمعا رو فوت كن كه صد سال زنده باشي الهي صد ساله شي نه صد و بيست ساله شي نه صد و بيست سال كمه هميشه زنده باشي... چند ساله شدي حالا؟ Biggrin.gif Blush.gif Heart.gif Tongue Blush.gif

اخیییییی بابت شعر قشنگت مررررسیBiggrin.gif بابت تبریکتم یه دنیا ممنون لطف کردی Heart.gif
سلام
امروز شارز نبوده؟
ادمين معلومه چرا پست صبح منو پاك كردي؟ Confused تو ديگه ك هستي بابا... زنت از دست تو دهنش سرويس ميشه الكي سخت ميگيري؟ اين عكسم پاك كردن داشت آخه؟؟؟

Highslide JS

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Confused Confused Confused Confused Confused
آبی رنگ زیبایست
از قرمز بودن خسته شده بودم Angel.gif Angel.gif Shy.gif 

راستی یادمه یه بار ادمین گفته بود تا 28 ام ویزه بودنت تموم میشه ولی یک هفته برات تمدید میکنم دیرتر پولشو بده
فک کنم دروغ گفته بود Cool.gif Cool.gif
(21-12-2014، 06:19 PM)Shabnam Sharifi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(21-12-2014، 06:15 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شبنم تولد تولد تولدت مبارك تولد تولد تولدت مبارك بيا شمعا رو فوت كن كه صد سال زنده باشي بيا شمعا رو فوت كن كه صد سال زنده باشي الهي صد ساله شي نه صد و بيست ساله شي نه صد و بيست سال كمه هميشه زنده باشي... چند ساله شدي حالا؟ Biggrin.gif Blush.gif Heart.gif Tongue Blush.gif

اخیییییی بابت شعر قشنگت مررررسیBiggrin.gif بابت تبریکتم یه دنیا ممنون لطف کردی Heart.gif

خخخخخخخ من خيلي عمو پورنگ دوست دارم چند ساله شدي چرا لُو نميدي؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Biggrin.gif Biggrin.gif
شبنم گل تولدت مبارک ایشالا بهترین سالهارو بگذرونی
(21-12-2014، 06:18 PM)soofiya* نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شبنم جان تولدت مبارک.فقط ی سوال ذهن منو مشغول کرده.چرا اسمت یلدا نیس؟ ^_^

مرسی عزیزم سوفیا جون لطف کردی Heart.gif
راستشو بخوای عمم اسممو انتخاب کرد البته خودمم اسم شبنم بیشتر دوست دارم ولی مامانم اینا یلدا میخواستن بزارن Tongue.gif
(21-12-2014، 06:23 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آبی رنگ زیبایست
از قرمز بودن خسته شده بودم Angel.gif Angel.gif Shy.gif 

راستی یادمه یه بار ادمین گفته بود تا 28 ام ویزه بودنت تموم میشه ولی یک هفته برات تمدید میکنم دیرتر پولشو بده
فک کنم دروغ گفته بود Cool.gif Cool.gif

به شهر خودت خوش اومدي وِلكام Biggrin.gif Blush.gif Blush.gif قرمز واسه منم تكراري شده بود آبي رنگ زيبايي شده الان
(21-12-2014، 06:24 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شبنم گل تولدت مبارک ایشالا بهترین سالهارو بگذرونی

مررررسی فرگل جون لطف کردی عزیزم Heart.gif
0212
تو اون عکسی که گذاشتی با یه شکل مسخره داره ادای کسی رو در میاره که اذان میگه یعنی این اشکال نداره ؟ شبکه اجتماعی هم که نیست از این عکسا نذارین لطفا