موبایل روز

نسخه‌ی کامل: کد شارژ رایگان همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
کسی میتونه جواب بده به من ایرانسل لیست طلایی داشت قبلا که برای هر شماره ای پول میگرفت میشد شماره طلایی تماس ارزونتر میشد به اون شماره . الان نیست؟؟
ایرانسل شارژ بده جون مادرت Undecided.gif
(23-12-2014، 08:57 PM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایرانسل شارژنگیره نمیخواد شارژ بده  Biggrin.gif
(23-12-2014، 08:58 PM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(23-12-2014، 08:57 PM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موافقم الان اینترنت گرون کرد دوروز دیگه مکالمه رو گرون میکنه
Confused
(23-12-2014، 09:01 PM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(23-12-2014، 08:58 PM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موافقم الان اینترنت گرون کرد دوروز دیگه مکالمه رو گرون میکنه
Confused
دو روز دیگه هم جواب هر مسابقه ای که میفرستیم رو 500 میکنه باید دو تا جواب بدیم یه شارژ هزاری بگیریم  Tongue.gif Biggrin.gif
(23-12-2014، 08:33 PM)royaajoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(23-12-2014، 07:43 PM)Asghar.mn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(23-12-2014، 07:37 PM)royaajoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها لطفا هیچکس بسته های اینترنت ایرانسل رو نخره
اطلاع رسانی کنید

لویا عجب انتظاری داری.مث اینکه اینجا جهان سومه.هوس جهان اول برت داشته.اینجا اگه گوجه گرون بشه تازه مردم حمله میکنن برا خرید...

آخه احساس میکنم افرادی که مصرف اینترنت دارن اونایین که این مسایل سرشون میشه
میتونن اراده کنن و نخرن
حالا اصلا چند روز اینترنت سیمکارت نداشته باشن اتفاقی نمیفته که

اهان.اینم هست.
میتونن این مدت از همراه اول استفاده کنن مث خودم.
(23-12-2014، 09:05 PM)Asghar.mn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(23-12-2014، 08:33 PM)royaajoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[quote='Asghar.mn' pid='23798' dateline='1419347598']
[quote='royaajoon' pid='23797' dateline='1419347278']
‏.

اهان.اینم هست.
میتونن این مدت از همراه اول استفاده کنن مث خودم.

دقیقا اصغر جان
نمیدونم ایرانسل با خودش چی فکر کرده یهو قیمت بسته هاشو چند برابر کرده!!!
این یه جور توهین به شعور مردمه...
آقایون و خانوما.. مجی متعلق به همس  Biggrin.gif
ولی من همچنان بهش نظر خاصی دارم Biggrin.gif
(23-12-2014، 09:52 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif بی بی هی میری میای دخترا رو میندازی به جون من  Tongue.gif Biggrin.gif
(23-12-2014، 09:58 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(23-12-2014، 09:52 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif بی بی هی میری میای دخترا رو میندازی به جون من  Tongue.gif Biggrin.gif

مجی خوب بازارگرمی میکنیا Biggrin.gif