موبایل روز

نسخه‌ی کامل: کد شارژ رایگان همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
بابا آزاد خیلی بهتر از پیام نور

کلا پیام نور .............. خوبه Biggrin.gif Biggrin.gif Wink.gif Wink.gif
(24-12-2014، 01:49 AM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-12-2014، 01:48 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-12-2014، 01:46 AM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وای بابا اینا خواب ندارن...
یکی یکی بو میکشن میان انجمن میحرفن... Tongue

الان وقت خواب هست عایا؟ Biggrin.gif

دقیقا الان وقت خوندن خواب چیه ایام امتحانا فقط باید خوند Tongue  Tongue
همینو بگو من با اینکه دخترم 3 میخوابم اینا مثل بچه ها الان خوابشون گرفته
(24-12-2014، 01:49 AM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-12-2014، 01:48 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-12-2014، 01:46 AM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وای بابا اینا خواب ندارن...
یکی یکی بو میکشن میان انجمن میحرفن... Tongue

الان وقت خواب هست عایا؟ Biggrin.gif

دقیقا الان وقت خوندن خواب چیه ایام امتحانا فقط باید خوند Tongue  Tongue
والا....منم فردا اولین امتحانمه الان خوندم Biggrin.gif
خب هرکی یه برنامه ای داره
ما تازه یادمون میفته درس بخونیم Biggrin.gif Biggrin.gif
آخرشم با 10 پاسیم
ولی در کل دوره دانشجویی تو پیام نور زیاد خوب نیست چون به جای 20 تا همکلاسی ثابت 100 تا همکلاسی متغیر داریم Dodgy.gif Shy.gif
بهترین زمان درس خوندن الانه
سکوت سبب تمرکز میشه
وای چه زود امتحاناتون شروع شده.  من تازه بیست دی شروع میشه.. ما هنوزم میریم کلاس. فردا از صب تا عصر کلاس دارم
(24-12-2014، 01:54 AM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وای چه زود امتحاناتون شروع شده.  من تازه بیست دی شروع میشه.. ما هنوزم میریم کلاس. فردا از صب تا عصر کلاس دارم

آره از ملی 25 دی شروع میشه
ما 30 دی تموم میشه امتحاما پیام نور
(24-12-2014، 01:54 AM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب هرکی یه برنامه ای داره
ما تازه یادمون میفته درس بخونیم Biggrin.gif  Biggrin.gif
آخرشم با 10 پاسیم
ولی در کل دوره دانشجویی تو پیام نور زیاد خوب نیست چون به جای 20 تا همکلاسی ثابت  100 تا همکلاسی متغیر داریم Dodgy.gif  Shy.gif

اخه بمیرم دیگه دخترا رو نمیبینی Sad.gif
(24-12-2014، 01:54 AM)royaajoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بهترین زمان درس خوندن الانه
سکوت سبب تمرکز میشه

دقیقا و یه زمانم سر صبح که همه خوابن و انرژی داریم
من هر دو زمانو تست کردم عالیه
(24-12-2014، 01:54 AM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس تو هم دانشگاه ازاد میخونی؟
بی بی کم اوردی فاطمه مجیدو ازت گرفت