موبایل روز

نسخه‌ی کامل: کد شارژ رایگان همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(20-12-2014، 12:06 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
0212
سلام یعنی تو هوز قوانین رو نخوندی ؟عکس امضاتو کجا آپ کردی ؟ لطفا رعایت کن فکر کنم بیش از حد بهت گفتم دیگه دفعه های دیگه مجبورم اخطار بدم Lightbulb.gif

کاکام جان قوانین رو حفظ هستم اولش اونجا آپ کردم خوب واسه تو پایینش میزنه موبایل روز...

مگه این چقدره که پایینش مارک هم بخوره....!!؟ Undecided.gif Tongue
0212
عضو سایت آپلود شو بعد آپلود کن دیگه مارک نمیخوره
در ضمن اون عکس هم مشکل داره نذاره
یعنی واسه پاک کردن عکس باید بیای تو اکانتم؟ مدیر که باید همینجوری بتونه ولی اگه با رمز اومدی الان رمزمو عوض کردم عجبا خوب اخطار بده Undecided.gif یعنی خودت یه عکس 244 در 137 چقدره که پایینش مارک بخوره.///
Undecided.gifدم صبحی میخوای رو اعصب من راه بری تا حالا با 10 اسکریپ کار کردم تو هیچ کدوم رمز کاربر برای مدیر کل به نمایش در نمیاد فقط مدیر میتونه اطلاعات رو ویرایش کنه Undecided.gif
(20-12-2014، 12:21 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Undecided.gifدم صبحی میخوای رو اعصب من راه بری تا حالا با 10 اسکریپ کار کردم تو هیچ کدوم رمز کاربر برای مدیر کل به نمایش در نمیاد فقط مدیر میتونه اطلاعات رو ویرایش کنه Undecided.gif

بازم شکر سر صبح کجاست ساعت 12 Tongue عکسِ بدبخت مگه چ مشکلی داره بابا به این چیزا ک گیر نمیدن............. 6 تا کلمه/... بوفـ
ادمين Tongue Tongue Tongue Tongue
جناب مدیر چرا شارژای همراه اولو نمیذاری؟؟؟
واس کی و کـِی میخوای؟؟؟؟
الان چن روزه شارژ نگرفتم Sad.gif
این دیگه چه وضعشه؟ Undecided.gif
Heart.gif Heart.gif Heart.gif Heart.gif

سلام به همه دوستان و کاربران Blush.gif
(20-12-2014، 12:36 PM)karaneha نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جناب مدیر چرا شارژای همراه اولو نمیذاری؟؟؟
واس کی و کـِی میخوای؟؟؟؟
الان چن روزه شارژ نگرفتم Sad.gif
این دیگه چه وضعشه؟ Undecided.gif

هر وقت کد بیاد میذاریم
(20-12-2014، 12:41 PM)maziyar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Heart.gif  Heart.gif  Heart.gif  Heart.gif

سلام به همه دوستان و کاربران Blush.gif

علیک سلام