موبایل روز

نسخه‌ی کامل: کد شارژ رایگان همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
رویا جون اگه هم رشته ایم بودیم که خفت میکردم خداروشکر صنایع نیستم چون از همین الان معلوم میشد یه نفر رتبش بهتر از من میشه Biggrin.gif
سعید جون اتفاقا خوب بود اون موقع توام تلاش میکردی رتبت بهتر میشد
رویا خدایی هرکاری میکنم بهتر بخونم نمیشه
روزی 4 ساعت اونم همش یا تو واتس اپم یا انجمن تا یه دقیقه هم میخونم مهمون میاد 60 روز میمونه خونمون اصلا وضعیه
ولی با تمام این اوصاف نمیدونم چرا احساس میکنم وقت اضاف میارم خخخخ شایدم کنکور رو اسون گرفتم خلاصه امیدوارم Tongue.gif
سلام
بچه ها کسی نرم افزار recovery خوب داره ک باهاش بشه فایل zip,Jpg,jpeg رو بشه برگردوند؟؟
خیلی ضروریه,مرسی از کسانی ک پاسخ میدن
(24-12-2014، 07:58 AM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-12-2014، 03:22 AM)shima نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-12-2014، 02:21 AM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-12-2014، 02:05 AM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بابا ایول اینجا همه درس خونن
شرط معدل ایول بابا
پس معدلت بالا 17 ؟؟
رتبت چند تو کلاس و تو گروه؟

من با شرط معدل قبول شدم
ولی شنیدم امسال بجا تاپایان ترم 6 صد واحد پاس کنی شده 110واحد.راسته؟

درست بنویس نفهمیدم چی میگی؟؟؟

قبلأ یکی از شرطاش این بود ک تاپایان ترم 6حتمأ 100واحد پاس کرده باشی.الان دوستام گفتن شده 110واحد،از راست یا دروغ بودنش خبر ندارم
جدی خب من تا ترم 6،،، 119 واحد پاس کردم
اگ این شطش یاشه عالیه
سلام و درود بر همگی...مثله اینکه اینجا همه کنکور دارن...منم امسال کنکور دارم Tongue.gif
سلام

جریان این شرط مرطها چیه Biggrin.gif
سلام دوستان
منم کنکور دارم ولی تو دوراهی موندم سراسری زدم مهندسی شیمی صنایع غذایی آزاد هم زدم مدیریت بازرگانی
نمیدونم چیکارکنم اگه سراسری قبول شم برم یا نرم یکی میگه کلا رشتتو عوض کن برو مدیریت مهندسی رو ول کن، بزار دو تا مدرک داشته باشی اینجوری شانس کار برات بیشتر میشه
سلام ظهر همگی بخیر... Blush.gif
Tongue Tongue
(24-12-2014، 01:03 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ظهر همگی بخیر... Blush.gif
Tongue  Tongue

بی غم داداش ظهر تو هم بخیر Blush.gif