موبایل روز

نسخه‌ی کامل: کد شارژ رایگان همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
anita93 تشکر Heart.gif
(22-12-2014، 12:01 PM)Ali ZyXEl نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
والا من همین حالا اومدم اینجا می بینم نرسیده آخرین پست شما از این چیزاست Biggrin.gif

خخخخخخخخ  من اينجا اينطوري ام بيرون بد ترم خودتو اذيت نكن زياد  Biggrin.gif  ولش ناموسن همتون اين كليپ رو ببنيد

بخدا ببينيد كه چقدر وقت گذاشتم اين بعد ازتقريباً 10 روز آموزش هست... زياد به صدام توجه نكنيد خيلي خشن شايد باشه ديگه گوشي همينه ديگه صدا رو بد عوض ميكنه نميدونم من كه حالم از صدام به هم ميخوره ولي دخترا بايد تحمل كنند  Tongue   Biggrin.gif  ببينيد كه بهش ميگفتم بيا يا همون بيُو خودمون مي اومد..  گریه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دانلود فيلم حجمش 458 كيلوبايت

لينك تصحيح شد ببخشيد

دخترا ااگه فيلم رو ديديد زياد به صدام توجه نكنيد خودموني حرفيدم  Biggrin.gif  خواستيد بياين خصوصي شماره بدم بحرفيم متوجه بشيد اصل مطلب چيه...  Biggrin.gif   Blush.gif
0212 چقد میحرفی!!!سرمون خوردی مگه تو دختری که اینقد لوسی!!کار و زندگی نداری ناموسن؟؟
فيلم اولي جالب نبود اين دومي رو ببينيد متوجه مي شيد چه جيگري بود... شيطنت هاش فقط بعضياشو دارم.. گوشيت كه تو شارژ بود مثلا اگه گوشي رو گرفته بودي اس ميداده يا كار ديگه ميپريد از سيمش آويزون ميشد...

يا مثلا دسته واسه پي سي داشتي بازي ميكردي يه ذره فاصله كه بود يعني اگه سيم طوري بود كه مي تونست آويزون شه مي پريد روش و بازي ميكرد هي... صدقه سرِ هموتون.. Biggrin.gif Blush.gif
(22-12-2014، 12:14 PM)Mohammad72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
0212 چقد میحرفی!!!سرمون خوردی مگه تو دختری که اینقد لوسی!!کار و زندگی نداری ناموسن؟؟

والا كار دارم نه به اندازه تو Biggrin.gif من كارامو ميكنم حرفمم ميزنم مثه شما كم مصرف نيستم كه وقتي امتحان داري نت نمياي وقتي كار داري خوش نميگذروني والا... من زندگي ميكنم.. نه بر عكس Biggrin.gif والا اينگار حالا كه كار داري يا دردسر داري بايد زندگي نكني... Dodgy.gif
لينك فيلم دومي اشتباه بود.. الان درست شد... Biggrin.gif خخخ Tongue
سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااام
مننننننننننننننننننننننننننننننننن
اومدممممممممممممممممممممم
دیشب ده هزار ریال تو قرعه کشی برنده شدم بسی خوشحالم Biggrin.gif
(22-12-2014، 12:22 PM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااام
مننننننننننننننننننننننننننننننننن
اومدممممممممممممممممممممم
دیشب ده هزار ریال تو قرعه کشی برنده شدم بسی خوشحالم Biggrin.gif

سلام..خودتم میدونی بدون قرعه کشی ادمین تو را انتخاب کرد..چون گفتی بسته نداری بیای نت..
چه کلیپ ضایعی بود Undecided.gif
(22-12-2014، 12:26 PM)anita93 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چه کلیپ ضایعی بود

Biggrin.gif بيا خصوصي مذاكره كنيم  Biggrin.gif  Biggrin.gif  Biggrin.gif  Biggrin.gif  Biggrin.gif  Biggrin.gif راضي ميشي تا حالا نشده به كسي سلام كنم بدش بياد مگه اينكه الكي بگه  Biggrin.gifيعني باهات 2 كمه حرف حساب بزنم خودت ميگي ضايع نبود   Biggrin.gif  Biggrin.gif