موبایل روز

نسخه‌ی کامل: کد شارژ رایگان همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.

بسته های ایرانسل بصورت بسیار فضایی قیمتش زیاد شد
بدین ترتیب بسته یک روزه ۱۵۰ و ۵۰۰ مگابایتی به ترتیب از یک هزار و ۲ هزار و ۵۰۰ تومان به ۲ و ۶هزار تومان تبدیل گشت.
همچنین قیمت بسته های ۳۰ روزه ۲ و ۵ گیگابایتی به ترتیب از ۱۰ و ۲۰ هزار تومان به ۲۰ و ۴۰ هزار تومان تغییر کردند.
لطفا از بسته های ایرانسل رو نخرین ،حالا اگه شده با بسته 2/5 گیگ 10 هزاری همراه اول با کد
code: *111*32#
یا وای فای adsl بیاین تا با ضرری که میکنن به خودشون بیان
اونقد این پست رو شیر کنین همه ببینن
سپاس
(23-12-2014، 02:16 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(23-12-2014، 01:55 PM)royaajoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(23-12-2014، 01:48 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(23-12-2014، 12:59 PM)soofiya* نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوش ب حالتون منم برف میخام خو ناراحت

Biggrin.gif هنوز داره میاد نه دیگه همش مال ماست

ادمین دلت بسوزه اینجا آفتابیه Biggrin.gif
همش چند روز ابری بود دلمون گرفت

Undecided.gif Tongue.gif والا من عاشق هوای ابری و برف و بارانم Blush.gif
نه ادمین خیلیم که هوا ابری میشه آدم دلش میگیره Tongue
Biggrin.gif Tongue.gif
(23-12-2014، 03:25 PM)anita93 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یکی با پیش شماره 0545 مزاحمم میشه Sad.gif

Undecided.gif یعنی یکی از ماست Huh.gif Biggrin.gif
نه ادمین رو خط همراه اولم میزنگه مشکل از شماره منه که رنده Sad.gif
(23-12-2014، 03:41 PM)anita93 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه ادمین رو خط همراه اولم میزنگه مشکل از شماره منه که رنده Sad.gif

Biggrin.gif Blush.gif بگو ببینم شمارت چنده Tongue.gif
ادمین من امروز اصلا اعتبار ندادم ولی میگه تعداد اعتبارام تموم شده این چطور ممکنه؟ Huh.gif
Angry.gif
(23-12-2014، 03:49 PM)royaajoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمین من امروز اصلا اعتبار ندادم ولی میگه تعداد اعتبارام تموم شده این چطور ممکنه؟  Huh.gif
Angry.gif

الان تست کن
(23-12-2014، 03:51 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(23-12-2014، 03:49 PM)royaajoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمین من امروز اصلا اعتبار ندادم ولی میگه تعداد اعتبارام تموم شده این چطور ممکنه؟  Huh.gif
Angry.gif

الان تست کن

اعتبارا 24 ساعتیه نه روزی ادی از تو بعیده هی تست میکنی Undecided.gif
مرسی ادمین جون درست شد
saeedjoon میدونم 24 ساعتیه منظورم همون 24 ساعته بود