موبایل روز

نسخه‌ی کامل: کد شارژ رایگان همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
0212
ناموسن تو کارو زندگی نداری ناموسن هر چی تابیک جدید میشه باعث و بانیش تویی ناموسن
یکم کمتر بحرف ناموسن خستمون کردی ناموسن آخه پسر هم انقد حرف میزنه ناموسن تو نیمباز هم
انقد آدم پر حرف ندیدم ناموسن
ناموسن اصلاح شو ناموسن
Tongue  Biggrin.gif  Undecided.gif  Dodgy.gif
اولین صبح زیبای ⛄زمستانی تان ❄ بخیر و شادی? و پر از برکت و سلامتی.
امیدوارم اولین کسی باشم که زمستان را بهتون تبریک میگم.
سلام دوستان تو رو خدا یکی بیاد بگه من چطور این فال حافظ رو لغو کنم؟هر روز ی اس فال حافظ میاد 120تومن کم میکنه.خطمم ایرانسله
(22-12-2014، 01:45 PM)Maryam 1372 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان تو رو خدا یکی بیاد بگه من چطور این فال حافظ رو لغو کنم؟هر روز ی اس فال حافظ میاد 120تومن کم میکنه.خطمم ایرانسله

laghv hfz به 8282
بچه ها اینترنت ایرانسل بدون بسته ارزون شده ها، دیگه راحت با گوشی بیاید انجمن Biggrin.gif
(22-12-2014، 01:50 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-12-2014، 01:45 PM)Maryam 1372 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

laghv hfz به 8282

این کدو زدم این برام اومد
مشترک عزیز، شما به اشتراک بسته hfz درنیامده اید
(22-12-2014، 01:55 PM)Maryam 1372 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-12-2014، 01:50 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

laghv hfz به 8282

این کدو زدم این برام اومد
مشترک عزیز، شما به اشتراک بسته hfz درنیامده اید

فال حافظ با راهگشای قرانی هستش یا بدون راهگشا؟
فالش اینطوره از 8282واسم میاد.

ره توشه: لازمه انسان عاقل آنست که نظر صائب خردمندان را بر اندیشه خود افزوده و دانش خویش را به دانشمندان پیوند دهد
**
ای فروغ ماه حسن از روی رخشان شما
آب روی خوبی از چاه زنخدان شما
عزم دیدار تو دارد، جان بر لب آمده
بازگردد یا برآید چیست فرمان شما؟
**
تفسیر:عشق پاکی در انتظار شماست و پیروزی و کامیابی از آن
کد اصلیش همونه که گفتم ولی اگه خواستی اینا هم بزن ببین چی میشه...laghv hafezt برای فال بدون راهگشا و laghv hafezq برای لغو فال با راهگشا
(22-12-2014، 02:04 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کد اصلیش همونه که گفتم ولی اگه خواستی اینا هم بزن ببین چی میشه...laghv hafezt برای فال بدون راهگشا و laghv hafezq برای لغو فال با راهگشا

ممنون داداش هر دوتاشو زدم ولی لغو نشد.هر روز صبح فاله میاد 120تومنم کم میکنه.