موبایل روز

نسخه‌ی کامل: کد شارژ رایگان همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
حیف که باید برم ........ اگه نه دلیلی رو که ادمین نداشت گوش میکردم و میخندیدم بقیه هم که متاسفانه جسارتاً و شرمنده مثه بز نیگاه میکنن خدافظ............
دوستان عزیز لطفا برای بحث هایی به غیر شارژ ازین تابیک استفاده کنین

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-12-2014، 08:34 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-12-2014، 08:27 PM)maziyar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-12-2014، 08:20 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-12-2014، 08:16 PM)maziyar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
احترام به عقاید و باورهای دیگران با هرنوع دیدگاه دین و مذهب و آیین بهترین کار ممکنه تا جهانی عاری از خشونتهای بی پروا داشته باشیم
مسواک هر شخص برای خود آن شخص تمیزه و در دهان میکنه و ما نمیتوانیم آن مسواک را به زور در دهان دیگری کنیم ( همانند باور ها و تفکرات و دین و مذهب)

Heart.gif  Heart.gif  Heart.gif  Heart.gif

با اجازه ادمین بخاطراینکه ( میخوام درباره دین و مذهب پست بزارم)
مسلمانان شیعه و سنی ،خدا - پیامبر - قرآن رو قبول دارند در دیگر موارد اختلاف عقیده و باور دارند .چرا برخی  از روی تعصب و نادانی
یه سری کارهای ناشایست و ناروا انجام میدهند  Huh.gif

والا ما که کاری نکردیم کردیم؟   من فقط ناراحتم.. ادمین احترام نمیزاره به عقاید دیگران...  گفتم که من از سنی ها خوشم نمی آمد بلکه عاشقشان بودم.. خدا بیامرزتش... !! فک نمی کردم ادمین همچین رفتاری کنه واسه 4 تا خط متن.. بوف... فقط میاد پاک میکنه میره جوابگو نیست اصن...
شما سنی هستی یا شیعه؟

دوست خوبم اگر مخاطب پرسش شما من هستم ، ترجیح میدم پاسخگو نباشم به پرسش شما با کمال احترام فراوان به شما ♥
بازگویی این مورد زیاد خوشایند نیست و بازخورد اون ممکنه دوستان رو ناراحت کنه

از همه پوزش بخاطر بیان گفته هایی درباره دین و ....

همه اینجا جاتونه ~> Heart.gif
شهادت امام رضا (ع) رو به همه شیعیان تسلیت میگویم...
اینجا شما باید فقط در مورد شارژ صحبت کنید شما که مخوایید شهادت امام رضا علیه السلام رو تسلیت بگید باید یه تاپیک ایجاد کنید و اونجا بحث کنید احادیثشو بذارید تعجب میکنم از رفتارتون اخه کجا دیدید که تو یه تاپیک مثلا بازی اندروید زیرش شهادت امام و ... رو تسلیت گفته باشند Huh.gif
لطفا این بخشو همتون بخونید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا چرا مثل بچه هستین
الکی بحث میکنین
خب قانونه رعایت کنید
عجباااااااااااااااااااااااااااا Exclamation
باز كه همه افتادن به جون همديگه Biggrin.gif
(22-12-2014، 09:08 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا شما باید فقط در مورد شارژ صحبت کنید شما که مخوایید شهادت امام رضا علیه السلام رو تسلیت بگید باید یه تاپیک ایجاد کنید و اونجا بحث کنید احادیثشو بذارید تعجب میکنم از رفتارتون اخه کجا دیدید که تو یه تاپیک مثلا بازی اندروید زیرش شهادت امام و ... رو تسلیت گفته باشند Huh.gif
لطفا این بخشو همتون بخونید

duuuuuuuuuuh

ديشب كه شبِ يلدا رو تبريك مي گفتين قانون وجود نداشت الان وجوديت پيدا كرده عجب ادمين خود كامه اي ... فقط الان برم بشمُرَم بيش از 20 نفر ك يكيشون خودتان بوديد تبريك گفتن... اگه اون يه مراسم غير مذهبي بود اين مذهبيه ولش بقيه كه چيزي نميگن منم ساكت ميشينم بزار هر كسي توي خودش بريزه بشه غده بعد بتركه نفهمي چي شده... منم حوصله ندارم چونه ي الكي بزنم

كَلَم خورد كنم... پر چونگي نميكنم شب بخير كاربران عزيز خدافظ. Heart.gif
بیایید با هم آشتی کنید
اعتبار Biggrin.gif