موبایل روز

نسخه‌ی کامل: کد شارژ رایگان همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام
دوستان کسی از شارژای ایرانسل که 5000 تومنو 3000 تومن میدن خبر داره؟؟

اگ هست میشه بگید شارژم تهشه مجبورم از این روش استفاده کنم نمیشه بر شارژ رایگان صبر کرد
الوووووووووو.کسی نیست
چه خلوته اینجاااااااااااا Sleepy.gif Sleepy.gif
خیلی خلوته Confused Confused
(19-12-2014، 03:29 PM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(19-12-2014، 02:30 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژهس؟؟؟

اسما باهات قهرم مدیر باتوهم قهرم۰۲۱۲ باتوهم قهرم
دیگه کی هست باهاش قهر باشم Biggrin.gif  Angry.gif

با من دیگه چرا؟ Biggrin.gif
(19-12-2014، 05:26 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام .. ولی من با همتون دوستم.. دوستی چیز خوبی است.. ولی با اونی که عکسای x x x میزاره کلا قهرم.. خدایی آدم انقد بیتربیت!!???
والا مردم عکس شکم شیش تیکشونم نمیزارن..  Biggrin.gif
ادمین خدایی چرا انقد 0212 روداره?? بخدا من تاحالا آدم به روداری این ندیدم.. 
میگم اینجا گزینه ای ندارین من بزنم بلاکش کنم??? Cool.gif

میخوام اسم فیلم جدیدم رو بزارم
بی بی به کجا چنین شتابان
سلام

اگ هست میشه بگید شارژم تهشه مجبورم از این روش استفاده کنم نمیشه بر شارژ رایگان صبر کرد

یا اینکه از کجای سایت ایرانسل میشه پیدا کرد؟؟
(19-12-2014، 05:38 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(19-12-2014، 05:26 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باران خودتو ناراحت نکن منم بهش اخطار دادم که عکسشو باک کنه Wink.gif

بفرما باران ناز نكن Biggrin.gif خدارو شكر جي اف من نيستي... Biggrin.gif يعني ميرفتي ازم شاكي ميشدي شكايت ميكردي باران Biggrin.gif والا... جي افاي من طاقتشون خيلي زياد بود شيرازم نيستي ديه خلاصه Biggrin.gif Undecided.gif Tongue گریه
(19-12-2014، 06:15 PM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

یا اینکه از کجای سایت ایرانسل میشه پیدا کرد؟؟

والا اون موقع كه التماس ميكرد قدرشو نميدونستيم Biggrin.gif Heart.gif
شارژهس؟؟