موبایل روز

نسخه‌ی کامل: کد شارژ رایگان همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(22-12-2014، 03:45 PM)omid20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.من تابحال شارژرایگان نگرفتم.امروز نیست؟

سلام از ساعت 5 به بعد معلوم میشه
ممنون ادمین جان
دیشب از قرعه کشی جا موندم Sad.gif
Maryam 1372

عدد 1 به 130 بفرست
بعد یه اس واست میاد که یه کد داخلش هست
وارد لینک زیر شو
vitrin.irancell.ir
بعد روی تب ایرانسل من برو
قسمت آخرش نوشته شارژ خودکار-بسته های من.کلیک کن
شماره تلفن و اون کدی که واست اس شده رو وارد کن
لغو اشتراک رو بزن

و من الله توفیق
Sleepy.gif
(22-12-2014، 03:54 PM)royaajoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون ادمین جان

ایشالله دفعه های بعد
(22-12-2014، 04:01 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-12-2014، 03:54 PM)royaajoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون ادمین جان

ایشالله دفعه های بعد

ایشالا
(22-12-2014، 04:07 PM)omid20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها من کلا شارژم الان صفر.نمیتونم ازکدااستفاده کنم.میگه حسابت خالیه.چیکارکنم.نمیتونم حالا حالا ها شارژبگیرم شرایطشو ندارم فعلاگریهگریهگریهگریهگریهگریهگریهگریهگریهگریه

Biggrin.gif برو یه شارژ بخر خب Tongue.gif
(22-12-2014، 01:50 PM)Ali ZyXEl نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها اینترنت ایرانسل بدون بسته ارزون شده ها، دیگه راحت با گوشی بیاید انجمن Biggrin.gif

چند شده حالا؟ بسته اينترنت 1 ماه 5 تومن چند؟؟؟؟؟ Dodgy.gif
(22-12-2014، 01:25 PM)amir.player1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
0212
ناموسن تو کارو زندگی نداری ناموسن هر چی تابیک جدید میشه باعث و بانیش تویی ناموسن
یکم کمتر بحرف ناموسن خستمون کردی ناموسن آخه پسر هم انقد حرف میزنه ناموسن تو نیمباز هم
انقد آدم پر حرف ندیدم ناموسن
ناموسن اصلاح شو ناموسن
Tongue  Biggrin.gif  Undecided.gif  Dodgy.gif

اَخخخخخخخخ اينقد بدم مياد از نيمبازا... اونجا به هر كي ميگي مثلا
من: salam
طرف مقابل كه احتمالا دختر احمقي ام هست

_طرف مقابل..: no salam

من : asl plz

_طرف مقابل: no asl

من : :*‌ (:* كنايه از بوس هست)

_طرف مقابل : no bus

من :خوبي؟

_طرف مقابل: no khubam

من برو گمشو احمق...(فحش)

_طرف مقابل :

__________________ اين است داستان نيمباز.. بلائي هست كه به سرِ من اومده بقيه رو نميدونم..

Biggrin.gif يعني من حرف نزنم ؟؟؟؟؟؟؟؟/ Biggrin.gif
20 نفر انسان اون فيلمه رو ديدن هيچ نظري نداشتين/؟ يه خسته نباشيدي حداقل =)) Biggrin.gif
(21-12-2014، 07:07 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(21-12-2014، 07:00 PM)arefkh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
0212حالا خودت شروع کت یه تعریف کن رفتی امام زاده چکار کردی تا بقیه هم بیان

قربانت عزيزم Blush.gif والا اون بالا گفتم همونجا كه به شبنم گفتم چند سالته و آخر بهم نگفت ادامش توضيح دادم والا از ماشين پياده شدم پيام دادم به پسر عموم گفتم عكسايي كه خودم واست مي فرستم رو واسه من مي فرستي؟ خخخ Biggrin.gif يهو سرمو بلند كردم ديدم اونم از ماشينش پياده شد اون دور دورا منتظر شدم اومد... ديگه با هم رفتيم بالا اون يه سر رفت پيشِ پسر خالش من رفتم بالا Biggrin.gif همينجوري سرِ راه نيگاه ميكرديم اينور اوف اونور اوف Biggrin.gif ديگه يكي در ميون نيگاه ميكرديم يكي در ميون نه... زشته راستش من روم نميشه ديگه به همه نيگاه كنم... Biggrin.gif تنها مورديه كه شرم ميكنم هيچي ديگه رفتم بالا ديدم يه دختر نشسته! Biggrin.gif سرمو كه گرفتم بالا ديدم داره نيگاه ميكونه چند تا فاتحه فرستادم سر چند تا قبر قب باو بزرگم پشت سرشون بود ديگه رفت اونجا وايسادم بلند شد نيگكاه كرد بعد رفت پشت سرم ديگه تا اينجا متوجه نشده بودم كه خوشش اومده از ما... يهو گوشيم زنگ زد برداشتم ج دادم برگشتم پشت سرمو نگاه ميكردم و ميحرفيدم.. خيلي پررو بود امصب... Tongue همينجوري تو چشمم نيگاه ميكرد ديگه يه چند مين كه با تِل ميحرفيدم نيگاش كردم اونم ميخنديد يعني لبخند ميزد/.. يهو نيگاه كردم بغل دستش ديدم آبجيش داره نيگاه ميكنه يه 2-3 بار كه ديدم آبجيش بد قاطيه و نيگاه ميكنه گفتم زشته ديگه برگشتم نيگاش نكردم بعدم اومد جلوم وايساد يه مقدار نيگاه كمرد مام نيگاه كرديم ولي تِل ندادم ديگه خرج داره.. فقط نگاه ميكنم..مثه بُز Biggrin.gif Biggrin.gif خخخ ديگه اونجا همه مارو ميشناسن زشته تِل بدم.... جائي كه نشناسن ميدم متاسفانه ما هيچكيرو نميشناسيم همه م شناسنمون نيمدونم چرا... Dodgy.gif

خههههه چ باذوقم تعریف میکنه