موبایل روز

نسخه‌ی کامل: کد شارژ رایگان همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(25-12-2014، 12:15 AM)parava نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کد داشت ولی شارژ نبود بازم . 

ای ایرانسل نامرد
بس همه رفتن؟ Undecided.gif من الان میخواستم همون مژده ای رو که گفته بودم بگم Shy.gif
محمد من اومدم فقط مژده تورو بشنوم
چی شد پس این مژده, محمد؟
(25-12-2014، 01:25 AM)royaajoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مژده من اینه که بخاطر اینکه این چند روزه ایرانسل کد نداده روز جمعه میخام قرعه کشی بزارم Heart.gif Wink.gif
(25-12-2014، 01:34 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-12-2014، 01:25 AM)royaajoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مژده من اینه که بخاطر اینکه این چند روزه ایرانسل کد نداده روز جمعه میخام قرعه کشی بزارم Heart.gif Wink.gif

مرسی محمد جان، لطف میکنی Wink.gif
(25-12-2014، 01:40 AM)royaajoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-12-2014، 01:34 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرسی محمد جان، لطف میکنی Wink.gif

خواهش میکنم...کار ناقابلیه که  میتونم واسه بچه های انجمن بکنم و دلشونو شاد کنم Wink.gif Biggrin.gif
همراه اول الانم شارژمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
(25-12-2014، 02:24 AM)sheyda نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همراه اول الانم شارژمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نه دیگه از دو سه ساعت بیش تموم شد دیگه نمیده Wink.gif
چندتا اعتبار خوشگل برای
mohammad.omv Heart.gif Heart.gif