موبایل روز

نسخه‌ی کامل: کد شارژ رایگان همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
همراه اولم از ایرانسل یاد گرفته واسه جواب دادن شارژ کم میکنه
فقط 500 تومن از شارژه موند
دوستان عزیز حالا که شارژ گرفتین یکم اعتبار به من بدید
به منم اعتبار بدین Biggrin.gif
بی غم دیگه دوستت ندارم جواب سوالاتو گفتم اعتبار ندادی Sad.gif
(24-12-2014، 10:22 PM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میدم اعتبارام باز بشه... Tongue
(24-12-2014، 10:26 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-12-2014، 10:22 PM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شوخی کردم داداش اعتبار نداده عزیزی Blush.gif
(24-12-2014، 09:49 PM)amraja نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمین تو سایتت آژاکس بذار پستا خودشون بیان نیاز نباشه صفحرو رفرش کنی  Biggrin.gif
ببخشید ولی برنامه نویسی فروم مفت نمی‌ارزه  Dodgy.gif  
مثلا سپاس می‌زنی می‌ره یه صفحه دیگه دوباره برمی‌گرده که اصلا خوب نیست  Biggrin.gif
ادمین می‌دونم انتقاد پذیری  Biggrin.gif

Undecided.gif خب تو یه انجمن درست کن بیاییم اونجا Exclamation.gif
(24-12-2014، 10:30 PM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-12-2014، 10:26 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شوخی کردم داداش اعتبار نداده عزیزی Blush.gif

من بهت اعتبار دادم تا200بشی
وای دیر رسیدم Sad.gif
نگار مرسی فراشب بهت اعتبار میدم