موبایل روز

نسخه‌ی کامل: کد شارژ رایگان همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(24-12-2014، 01:56 AM)shima نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-12-2014، 01:54 AM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب هرکی یه برنامه ای داره
ما تازه یادمون میفته درس بخونیم Biggrin.gif  Biggrin.gif
آخرشم با 10 پاسیم
ولی در کل دوره دانشجویی تو پیام نور زیاد خوب نیست چون به جای 20 تا همکلاسی ثابت  100 تا همکلاسی متغیر داریم Dodgy.gif  Shy.gif

اخه بمیرم دیگه دخترا رو نمیبینی Sad.gif

خب 100 تا دختر و 100 تا پسر هست
هر ترمم هستن ولی فایده نداره
باید ثابت باشن
مث بروبچ ملی
فردا ادمین کلمونو میکنه اینجا حرف زدیم Biggrin.gif Biggrin.gif Tongue.gif Wink.gif
(24-12-2014، 01:58 AM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-12-2014، 01:56 AM)shima نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-12-2014، 01:54 AM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب هرکی یه برنامه ای داره
ما تازه یادمون میفته درس بخونیم Biggrin.gif  Biggrin.gif
آخرشم با 10 پاسیم
ولی در کل دوره دانشجویی تو پیام نور زیاد خوب نیست چون به جای 20 تا همکلاسی ثابت  100 تا همکلاسی متغیر داریم Dodgy.gif  Shy.gif

اخه بمیرم دیگه دخترا رو نمیبینی Sad.gif

خب 100 تا دختر و 100 تا پسر هست
هر ترمم هستن ولی فایده نداره
باید ثابت باشن
مث بروبچ ملی

باهوش منم همینو گفتم
مثله اینکه دوستان یکی یکی دارن باخبر میشن دارن میان Biggrin.gif
خوش به حال خودم که امتحان ندارم
عوضش ماه دیگه کنکور ارشد دارم Sad.gif
جالبه مهمان نداریم خخخ
با بی غم قهر کنین اصلا جواب سوالهاتونو نمیده.
(24-12-2014، 02:01 AM)royaajoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رشتت چیه؟؟
منم ارشد دارم ماه دیگه
چی شرکت کردی؟؟
(24-12-2014، 02:01 AM)royaajoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برات دعا میکنم تو هم برام دعا کن یا شرط معدلی یا با کنکو ارشد قبول شم
بابا ایول اینجا همه درس خونن
شرط معدل ایول بابا
پس معدلت بالا 17 ؟؟
رتبت چند تو کلاس و تو گروه؟