موبایل روز

نسخه‌ی کامل: کد شارژ رایگان همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(22-12-2014، 05:10 PM)sadaf نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-12-2014، 05:08 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خخخخخخ صدف عكست قشنگه Biggrin.gif Biggrin.gif

خخخ اره نیگا شاطرمون چقد خوشجله

خُمار هم هست مواديِ Biggrin.gif Biggrin.gif نه فك كنم بيچاره سحر خيزه Biggrin.gif Tongue.gif
(22-12-2014، 05:15 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-12-2014، 05:10 PM)sadaf نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-12-2014، 05:08 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خخخخخخ صدف عكست قشنگه Biggrin.gif Biggrin.gif

خخخ اره نیگا شاطرمون چقد خوشجله

خُمار هم هست مواديِ Biggrin.gif Biggrin.gif نه فك كنم بيچاره سحر خيزه Biggrin.gif Tongue.gif

نه مگه مث تو موادیه؟؟سحرخیزه برادر من
۰۲۱۲ من همین الان دیدم قشنگ بود
ولی حیف که دیگه نیستش
خدا رحمتش کنه ایشالله غم اخرت باشه
بهت تسلیت میگم
ادمین چرا اعتبار من خود به خود داره کم میشه
من ذره ذره این اعتبارارو جمع کردم Sad.gif
(22-12-2014، 05:19 PM)royaajoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کار این ۰۲۱۲ هست ازت اعتبار کم میکنه
Biggrin.gif Shy.gif
(22-12-2014، 05:19 PM)royaajoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خخخخ يه دونه من از قبليا كه دادم ضربدرشو زدم كه بدم صدف اعتبار اول بدم مثلاً... بعد فردا بهت پسش بدم///اينم نشد خواستم بدمش به تو بازم نشد .. فردا بهت پسش ميدم ناراحت مباش Biggrin.gif Heart.gif
(22-12-2014، 05:17 PM)sadaf نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-12-2014، 05:15 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه مگه مث تو موادیه؟؟سحرخیزه برادر من

خخخخ من چشام اينجوري بشه بيرون نميرم يخ ميزارم زير و روش بادش ميزنم درست شه Biggrin.gif ضايست Biggrin.gif شاطرتون خوشگله البته Biggrin.gif
0212 منم دیدم فیلمتو
حیف برفی نبود گربه خوردش Sad.gif
گربهه رو دیدی سلام منو برسون
Biggrin.gif
(22-12-2014، 05:18 PM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۰۲۱۲ من همین الان دیدم قشنگ بود
ولی حیف که دیگه نیستش
خدا رحمتش کنه ایشالله غم اخرت باشه
بهت تسلیت میگم

مرسي جيگر

آره حيف مرسي ممنون Blush.gif يه نفر صاحب نظر پيدا شد دست درد نكنه Heart.gif بقيه اينگار فارسي نمي دونن .. Biggrin.gif Blush.gif
(22-12-2014، 05:22 PM)royaajoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
0212 منم دیدم فیلمتو
حیف برفی نبود گربه خوردش Sad.gif
گربهه رو دیدی سلام منو برسون
Biggrin.gif

مرسي جبران ميكنم لطفِ همتون رو Biggrin.gif آره واقعاً حيفش بود... اگه فحشي چيزي ميخواي بهش بدم بگو اونو ميدم Biggrin.gif Biggrin.gif Tongue