موبایل روز

نسخه‌ی کامل: کد شارژ رایگان همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
خداروشکر که من از بسته های اینترنت ایرانسل استفاده نمیکنم Biggrin.gif
(22-12-2014، 10:03 PM)royaajoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بیایید با هم آشتی کنید

Biggrin.gif مگه قهر کردیم
(22-12-2014، 10:19 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-12-2014، 10:03 PM)royaajoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بیایید با هم آشتی کنید

Biggrin.gif مگه قهر کردیم

نه ولی داشتن با هم جر و بحث میکردن
Biggrin.gif
وای سلام مجی یه چی بگو... Heart.gif
دلمون تنگید داداش.. Blush.gif
(22-12-2014، 10:15 PM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خداروشکر که من از بسته های اینترنت ایرانسل استفاده نمیکنم Biggrin.gif

پس از بسته های چی استفاده میکنی؟؟؟
(22-12-2014، 10:23 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Biggrin.gif سلام چی بگم دادا بی غم Shy.gif
دلی خودش دعوا میکنه خودش آشتی میکنه Biggrin.gif
بودم مهمان میامدم میخوندم حرفای بچه ها رو  Blush.gif Tongue.gif
(22-12-2014، 10:28 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-12-2014، 10:23 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Biggrin.gif سلام چی بگم دادا بی غم Shy.gif
بودم مهمان میامدم میخوندم حرفای بچه ها رو  Blush.gif Tongue.gif

این دلی رو میخوای داداش محروم کنم... Tongue Biggrin.gif
MOJTABA6 مرسی از اعتبارت Biggrin.gif
(22-12-2014، 10:31 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-12-2014، 10:28 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Biggrin.gif سلام چی بگم دادا بی غم  
بودم مهمان میامدم میخوندم حرفای بچه ها رو  Blush.gif

این دلی رو میخوای داداش محروم کنم... Tongue  Biggrin.gif
هی بهش اخطار میدم دفعه بعدی محروم دایم میکنیم  Biggrin.gif Shy.gif
(22-12-2014، 10:32 PM)royaajoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
MOJTABA6 مرسی از اعتبارت  Biggrin.gif
فدات قابلی نداره  Biggrin.gif Shy.gif