موبایل روز

نسخه‌ی کامل: کد شارژ رایگان همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
مجتبییی من دوستت دارم عاشقتممم گوناه دارممم
(25-12-2014، 01:25 PM)hiddenmafia_007 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-12-2014، 12:51 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ میده من 7تا گرفتم 
360 تومن کم میکنه
برای هر اس که به 8282 ازتون 120 کم میکنه

چجوری 7 تا شارژ گرفتی؟ با هر سیمکارت 1 دونه میشه گرفت (فکر کنم)
یعنی 7 تا سیمکارت داری؟؟؟!!!!
بله 6 تا سیمکارت داشتم شده 7تا الان  Shy.gif Wink.gif
(25-12-2014، 01:28 PM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مجتبییی من دوستت دارم عاشقتممم گوناه دارممم
اوووه باشه جلو بچه ها نگو میدونم 
دیشب هم که کمکت کردم Shy.gif 
(25-12-2014، 01:27 PM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا من جواب سوالو دادم جواب نداد دوباره بفرستم یا صب کنم؟

یکی جواب بده
(25-12-2014، 01:30 PM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-12-2014، 01:27 PM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا من جواب سوالو دادم جواب نداد دوباره بفرستم یا صب کنم؟

یکی جواب بده
نمیدونم والا شانسیه من یه بار فرستادم قبلا قبول نکرد ولی بعضی وقتها قبول میکنه Wink.gif
یعنی یکی از این هفت تا شارژا رو به من نمیدییی منننننننن مجتبیییییی گریه
وای ازتون ممنونم.یکی کی کد گذاشت بگین تا عصری بش اعتبار بدم.  ومچکرم. Heart.gif
سپاس از مجتبای Heart.gif گرامی ♥
شارژ تا 12 بود
نه؟
سلام جواب این سوال میشه چی
حقوق مادی پدیدآورنده یک اثر مثل کتاب تا چند سال بعد فوت صاحب اثر در اختیار وارثاست است
1-وارثین حقی ندارند
2-تا ابد
3-سی سال
4-پنج سال