موبایل روز

نسخه‌ی کامل: کد شارژ رایگان همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(22-12-2014، 02:10 PM)Maryam 1372 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-12-2014، 02:04 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کد اصلیش همونه که گفتم ولی اگه خواستی اینا هم بزن ببین چی میشه...laghv hafezt برای فال بدون راهگشا و laghv hafezq برای لغو فال با راهگشا

ممنون داداش هر دوتاشو زدم ولی لغو نشد.هر روز صبح فاله میاد 120تومنم کم میکنه.

سلام زنگ بزن 700 یا از طریق ای- کییر ایرانسل اقدام کن...
(22-12-2014، 02:10 PM)Maryam 1372 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-12-2014، 02:04 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کد اصلیش همونه که گفتم ولی اگه خواستی اینا هم بزن ببین چی میشه...laghv hafezt برای فال بدون راهگشا و laghv hafezq برای لغو فال با راهگشا

ممنون داداش هر دوتاشو زدم ولی لغو نشد.هر روز صبح فاله میاد 120تومنم کم میکنه.

سلام

ببخشید خانم مریم عزیز شما STOP رو به 8282 ارسال کنید ببینید کد لغو اون مسابقه رو براتون ارسال میکنه یا نه؟
سلام
امروز شارژ هست عایا؟
(22-12-2014، 01:45 PM)Maryam 1372 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان تو رو خدا یکی بیاد بگه من چطور این فال حافظ رو لغو کنم؟هر روز ی اس فال حافظ میاد 120تومن کم میکنه.خطمم ایرانسله

Undecided.gif laghv hfz نیست ؟
(22-12-2014، 02:27 PM)royaajoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
امروز شارژ هست عایا؟

اگه باشه قرار میدیم
:shy.gif:
(22-12-2014، 02:51 PM)sadaf نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Shy.gif

Tongue.gif Biggrin.gif
laghv fal
شارژژژژژژژژژ یه هفتس خمارم Sad.gif
سلام.من تابحال شارژرایگان نگرفتم.امروز نیست؟