موبایل روز

نسخه‌ی کامل: کد شارژ رایگان همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(23-12-2014، 07:02 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فک کنم دیگه کدی نیاد.. مجی هم که رفت.  احتمالا میدونست دیگه کدی نمیاد.. چه بد و چه حیف Sad.gif
حالا سیمکارتایی که خریدیم میمونه رو دستمون  Biggrin.gif
سلام بی بی  Biggrin.gif دلی اومد دنبالم برگشتم Shy.gif  اتفاقا اگه اینجوری شارژ نده بهتره نشونه خوبیه هر روز شارژ بود ولی نمیداد که Dodgy.gif  برگرده مثل قبلا که در ماه 3 بار شارژ میداد ولی مثل آدم تا 12 شب به همه شارژ میداد....باید منتظر موند ببینیم چی میشه  Tongue.gif Blush.gif
دیوانه شدم چرا هیچکس هیچی نمی نویسه. Angry.gif Confused
دوستان اینقدر ناامید نباشید...یکمم امید داشته باشید بالاخره شارژم میاد Wink.gif
دیر و زود داره ولی سوختو سوز نه... Biggrin.gif
دیرو زود داره نمیتونم چند روز بام شارژم ندارم Undecided.gif
(23-12-2014، 07:24 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(23-12-2014، 07:02 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فک کنم دیگه کدی نیاد.. مجی هم که رفت.  احتمالا میدونست دیگه کدی نمیاد.. چه بد و چه حیف Sad.gif
سلام بی بی  Biggrin.gif دلی اومد دنبالم برگشتم Shy.gif  اتفاقا اگه اینجوری شارژ نده بهتره نشونه خوبیه هر روز شارژ بود ولی نمیداد که Dodgy.gif  برگرده مثل قبلا که در ماه 3 بار شارژ میداد ولی مثل آدم تا 12 شب به همه شارژ میداد....باید منتظر موند ببینیم چی میشه  Tongue.gif Blush.gif
ای بابا مجی کجا بودی??? دلمون برات تنگ شده بود والا.. آره بابا بزار کم بده ولی درست بده. لااقل یکیش گیرمون بیاد... مرسی که برگشتی.. شاعر میفرماید نمک در نمکدان شوری ندارد.. دل من طاقت دوری ندارد  Biggrin.gif 
(23-12-2014، 07:24 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اه مجی تویی من میگم اینا به کی میگن مجی.
ای بی ادب مجی چیه اسم کامل همو صدا بزنین.
بچه ها لطفا هیچکس بسته های اینترنت ایرانسل رو نخره
اطلاع رسانی کنید
(23-12-2014، 07:37 PM)royaajoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها لطفا هیچکس بسته های اینترنت ایرانسل رو نخره
اطلاع رسانی کنید

لویا عجب انتظاری داری.مث اینکه اینجا جهان سومه.هوس جهان اول برت داشته.اینجا اگه گوجه گرون بشه تازه مردم حمله میکنن برا خرید...
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 از غم دوری من شاعره شدی  Biggrin.gif یادته قدیمها چقدر منتظر میشدیم تا کد بیاد بعدش یه دفعه 3تا میامد چه حالی میداد اگه انجوری بشه خوبه....دل منم تنگ شده بود

بودم همینجاها میچرخیدم  Tongue.gif Biggrin.gif Blush.gif
(23-12-2014، 07:37 PM)shima نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اه مجی تویی من میگم اینا به کی میگن مجی.
ای بی ادب مجی چیه اسم کامل همو صدا بزنین.
دیگه این بی بی مادر بزرگه منه هر چی بگه حق داره  Biggrin.gif Tongue.gif