موبایل روز

نسخه‌ی کامل: کد شارژ رایگان همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(22-12-2014، 07:23 PM)parava نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-12-2014، 07:18 PM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من به بعضیا اعتبار میدم
به من زیاد ا9عتبار نمیدن Sad.gif
با همتون قهرم Angry.gif  Angry.gif
با من قهر نباش همین الان همین جوری یهویی بهت اعتبار دادم Biggrin.gif

ممنون parava
منظورم تو نبودی
تو قبلنم اعتبار دادی بهم Heart.gif مرسی
(22-12-2014، 07:27 PM)maziyar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-12-2014، 07:24 PM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اعتبار  Sad.gif

عملیات اعتباردهی با موفقیت صورت پذیرفت Biggrin.gif  Wink.gif  Heart.gif

اعتبار ندادی که Undecided.gif
ممنون  Heart.gif  Heart.gif ،sadaf ،  parava ، admin،  mohammad.omv،نگار
royaajoon & prava اعتبار 
(22-12-2014، 07:29 PM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-12-2014، 07:27 PM)maziyar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-12-2014، 07:24 PM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اعتبار  Sad.gif

عملیات اعتباردهی با موفقیت صورت پذیرفت Biggrin.gif  Wink.gif  Heart.gif

اعتبار ندادی که Undecided.gif

عملیات اعتباردهی با موفقیت صورت پذیرفت Tongue.gif
Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif Undecided.gif Undecided.gif
دوستان نیک سرشت ، میزان اعتبار دهی امروز من این اجازه رو به من دیگه نمیده که اعتبار بدهم
در کوتاه ترین زمان ممکن اعتبارهای داده شده را جبران خواهم کرد  Heart.gif  Heart.gif
ﭘﺪﺭﺵ ﺑﻬﺶ ﮔﻔﺖ ﺍﯾﻦ 1000 ﺗﺎ ﭼﺴﺐ ﺯﺧﻢ ﺭﻭ ﺑﻔﺮﻭﺵ ﺗﺎ ﺑﺮﺍﺕ ﮐﻔﺶ ﺑﺨﺮﻡ...         
 ﺑﭽﻪ ﻧﺸﺴﺖ ﺑﺎ ﺧﻮﺩﺵ ﻓﮑﺮ ﮐﺮﺩ . ﯾﻌﻨﯽ ﺑﺎﯾﺪ ﺁﺭﺯﻭ ﮐﻨﻢ 1000 ﻧﻔﺮ ﯾﻪ ﺟﺎﯾﺸﻮﻥ ﺯﺧﻢ ﺑﺸﻪ ﺗﺎ ﻣﻦ ﮐﻔﺶ ﺑﺨﺮﻡ؟ ﻭﻟﺶ ﮐﻦ، ﻫﻤﯿﻦ ﮐﻔﺸﺎﯼ ﭘﺎﺭﻩ ﺧﻮﺑــــــــــــــﻪ...           خدایا!!
ﮔﺎﻫﯽ ﺩﻟﻬﺎﯼ ﺑﺰﺭﮒ ﺭﺍ آﻧﭽﻨﺎﻥ ﺩﺭﻭﻥ ﺳﯿﻨﻪ ﻫﺎﯾﯽ ﮐﻮﭼﮏ ﻣﯿﮕﺬﺍﺭﯼﮐﻪ ﺷﺮﻣﺴﺎﺭ ﻣﯿﺸﻮیم ﺍﺯ ﺑﺰﺭﮔﯽ ﮐﻪ ﺑﺮﺍﯼ ﺧﻮﺩ 
ﺳﺎﺧﺘﻪ ﺍ یم...
سلام خوبین. Heart.gif ..میبینم که مثله اینکه دوباره شارژ نیست دارین به هم اعتبار میدین Wink.gif
(22-12-2014، 07:37 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خوبین. Heart.gif ..میبینم که مثله اینکه دوباره شارژ نیست دارین به هم اعتبار میدین Wink.gif

اره والا یکی هم نصیب شما شد Biggrin.gif