موبایل روز

نسخه‌ی کامل: کد شارژ رایگان همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
حقوق مادی پدید آورنده یه اثر مثلا کتاب تا چند سال بعد فوت صاحب اثر در اختیار وارثاست؟
100.وارثین حقی ندارن
101.تا ابد
102.سی سال
103.پنچ سال
منم 8 تا گرفتم حیف سیم کارت دیگه ندارم  . 
دوستان توجه نمایید سوال اولیو جوواب دادین دیگه ادامه ندین js 777  بفرستین  شارژ میده بهتون 
Heart.gif توجه نماییید به این نکته  Heart.gif
(25-12-2014، 01:03 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حقوق مادی پدید آورنده یه اثر مثلا کتاب تا چند سال بعد فوت صاحب اثر در اختیار وارثاست؟
100.وارثین حقی ندارن
101.تا ابد
102.سی سال
103.پنچ سال

مجی جوابش میشه سی سال؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Undecided.gif
(25-12-2014، 01:00 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-12-2014، 12:59 PM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مجتبی یکیشم به من بده گناه دارممممممم

برا چی شارژ بهت نداد  Huh.gif

مجتبی دوتا گرفتم به بدبختی ولی 2300 ضرر دادم مجتبی من که دوستت دارم یکیشو بده من شارژ Sad.gif
ارسال عدد 1 به 84888
بعدش Shahrv به 8282

****به سوالات دقت کنید***
++++++برای مثال JS 102 اینجور باید بفرستید+++++++
---پاسخ به یک سوال----
چک میشه ---- 6 ماه
حق کتاب---- 30 سال
مرده -----10 روز
مدیر شرکت تصویب 3/4
جنین ---انعقاد نطف

بعدش ارسال Js 777 به 8282
لغوش هم Laghv shahrv به 8282
نکته 360 تومن کم میکنه
جواب دادم بهت دادا بی غم  Shy.gif Biggrin.gif
(25-12-2014، 01:12 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون داداش مجی... Biggrin.gif
ممنون از همه :)
(25-12-2014، 01:15 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-12-2014، 01:12 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون داداش مجی... Biggrin.gif

Biggrin.gif Biggrin.gif Tongue.gif
دوستان همه به مرادشون رسیدن؟ Sad.gif
یکی به داد ما هم برسه با این وقت کم که دارم واسه امتحان میخونم.وقت گزاشتم.ضرر هم کردم.
حد اقل جواب رو بگین ما انتقاممون رو از ایرانسل بگیریم خسر الدنیا و الاخره نشیم.