موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان برای کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(18-05-2015، 06:41 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا امین شما دیشب لغو کردی یا امروز ظاهرا بعده 24 لغو کنیم روز بعد همه مسابقات پیام میدن

ن من ديشب ساعت22 
4تاخطم رو مسابقه هاشون رو لغو كردم
ولي الان برا هر كدوم 3 تا sMs اومده Sad.gif
دوستان دوباره عضو بشید دوباره لغو کنید مشکل حل میشه سعی کنید همان روز مسابقه غیرفعال کنید مگه چقدر شارژبا هزار منت میده بعد پیام بفرسته چیزی نمی مونه
ممنون آقا امین اگه برا این مسابقات امروز راه حل پیدا کردین بگین Biggrin.gif
(18-05-2015، 06:44 PM)msd نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان  دوباره عضو بشید دوباره لغو کنید مشکل حل میشه سعی کنید همان روز مسابقه غیرفعال کنید مگه چقدر شارژبا هزار منت میده بعد پیام بفرسته چیزی نمی مونه

داداش ربطي نداره
من خودم ساعت 22 ديشب لغو كردم
ولي امروز هم اومد Sad.gif
عجب دزدی ایرانسل...
دیروز برا شارژ،بعد 6 ی بار زدم گفت ک سیستم قادر ب محاسبه مبلغ و....نیست، در حالی که شارژ داشتم تو خطم.
بعدش لغوش کردم دیروز،الان اس اومد از همون مسابقه ک لغو کرده بوده،گفت به فلان سوال ج بده و....
و شارژ مو خورده
بنظرتون این دزدی نیست
(18-05-2015، 06:39 PM)amin-plus نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-05-2015، 06:37 PM)Payam نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوتا مسابقه ای که دیروز ایرانسل گذاشت
لغوشونو از طریق سایت انجام دادم

الان دوباره اس فعالسازی جفتش به تمام خطام اومده
هر خطمم ۲۴۰ تومان شارژش خالی شدش .

ای بر ...... پدرت ایرانسل

منبعد فقط با سیمکارت لغو کنید .
داداش من با سيم 
لغو كردم
ولي الانم هر 3تاشون دوباره sMs دادن
هموش دزدن Angel.gif

تنها راه چارش اینه که ... فنی بزنیم
یعنی به غیر از سیمکارت اصلیتون ، شارژ تمام سیمکارتای دیگتونو همیشه خالی بزارین .

قبل مسابقه شارژ کنید
بعد از مسابقم خالی کنید .

اگر ایرانسله که فردا سیم کارت رو روشن کنیم میزنه
*** مشترک محترم ۲۴۰ تومان بدهکارید .... ****
(18-05-2015، 06:46 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون آقا امین اگه برا این مسابقات امروز راه حل پیدا کردین بگین  Biggrin.gif

100% Wink.gif
(18-05-2015، 06:46 PM)amin-plus نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-05-2015، 06:44 PM)msd نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان  دوباره عضو بشید دوباره لغو کنید مشکل حل میشه سعی کنید همان روز مسابقه غیرفعال کنید مگه چقدر شارژبا هزار منت میده بعد پیام بفرسته چیزی نمی مونه

داداش ربطي نداره
من خودم ساعت 22 ديشب لغو كردم
ولي امروز هم اومد Sad.gif

برای یکی پیش اومده بود همین راه گفتم مشکلش حل شد به هرحال نظرم اینه احتمالا دیر لغوکردید خودم چندین بار عضو شدم همچین داستانی نداشته
برای من از zaram kodk moya پیام اومد امروز کلا این نامردا روز بعد هم پیام میدن چون همیشه روز بعد لغو میکردم و بعد لغو میگفت عضو نشدید و حوصله اینکه دوباره عضو بشم لغو کنم ندارم Sad.gif
همین الان 117 رو فرستادم جوابش گفت شما عضو نشدید ..