موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان برای کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
ممنون از دوستامی که اطلاع رسانی میکنند واصطلاحا باعث حال دادن به دیگران میشن،،،خداییش دمشون گرم
(24-05-2015، 06:43 PM)behi06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اس ام اس شارژ zaram نصفه اومد کاریش میشه کرد؟

صبر کن باید بقیش بیاد
(24-05-2015، 06:46 PM)shahla نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برا شرکت تو دنباله ها کدوم عبارتو به کدوم شماره سند کنم؟

ozv hdsbبه8282

اگ قبلاگرفتی نزن
اول عضو بشین دوتا رو بعد مسابقه خاطره رو با اون روشی ک گفتم عمل کنید حتما میده
این ZARAMباهام لج کرد بهم شارژ که نداد هیچ شارژی که از KATERE جون گرفتم رو نوش جون کرد!!! Angry.gif Angry.gif Angry.gif
(24-05-2015، 06:43 PM)behi06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

إس رو پاک نکن احتمالا خودش رفرش بشه

صبر پیشه کن Biggrin.gif Biggrin.gif
(24-05-2015، 06:48 PM)snipe_r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اول عضو بشین دوتا رو بعد مسابقه خاطره رو با اون روشی ک گفتم عمل کنید حتما میده

همونک گفتی سریع بزنیم؟
(24-05-2015، 06:48 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صبر کن باید بقیش بیاد

یه ده دقیقه ای هست نیومد.
کل اس ام اس اومد غیر از شارژ
به من گفت محصول در دسترس نیست راهکاری دارید دوستان لغو کنم بزنم بازم میده؟