موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان برای کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(25-05-2015، 06:03 PM)love_lorn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-05-2015، 06:01 PM)reza0641 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-05-2015، 06:01 PM)love_lorn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-05-2015، 05:59 PM)reza0641 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif  Biggrin.gif  Biggrin.gif  حمله

شما ک تازه عضو شدین عجله نکنین Undecided.gif

من ک تازه عضو نشدم

مگه نگفتین قبلا عضو بودین؟؟ Huh.gif

ب هرحال خود دانید Undecided.gif

اهوم فکر کردم میگی تازه عضو سایت شدی عجله نکن
(25-05-2015، 06:02 PM)Evenfall نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-05-2015، 06:01 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من هنوز کد نزدم اگه بی دردسر میدن اعلام کنین   Undecided.gif

باید صبر کنیم 7 به بعد

اگه مثل دیشبی محدود باشه ولی نگفته باشه چی؟؟ Huh.gif
عجب غلطي كرديم من دو تاشو با يه سيمم زدم Biggrin.gif تو همه مسابقات هم قبل از 6 عضو شدم!

الان ك هنوز ج نداده اگه خبري از شارژ شد خبرتون ميدم ج نداده هنموز فك كنم در دسترس نيست... :|
جفتشم نداد
(25-05-2015، 06:05 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عجب غلطي كرديم من دو تاشو با يه سيمم زدم Biggrin.gif  تو همه مسابقات هم قبل از 6 عضو شدم!

الان ك هنوز ج نداده اگه خبري از شارژ شد خبرتون ميدم ج نداده هنموز فك كنم در دسترس نيست... :|

ok
فكر كنم سر كاريه
با یه خط زدم ولی نداد
(25-05-2015، 06:05 PM)love_lorn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-05-2015، 06:02 PM)Evenfall نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-05-2015، 06:01 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من هنوز کد نزدم اگه بی دردسر میدن اعلام کنین   Undecided.gif

باید صبر کنیم 7 به بعد

اگه مثل دیشبی محدود باشه ولی نگفته باشه چی؟؟ Huh.gif

محدود نيست شارژا جانم! وقتي نميگه يعني داره حريف بازي در مياره يا ميبيني ديگه اوج شلوغي ميشه ج نميده يا مثه الان ببينيد گفته محخصول درخواستي در دسترس نيست Biggrin.gif Biggrin.gif

اين يعني ايرانسل حريفه قبلا هم همينكار ميكرد 1 مين اول در دسترس بود اگه ميگرفتي نوش جونت اگه نه تموم..

به من نداد نزدين!!!!!!!!!!!!!!!!!ميگه محصول در دسترس نيست!

هردوتاشم ميگه...
گفت در دسترس نیس گریه گریه

نزنید فعلا ک بگه در دسترس نیس دیگه نمیده
من از آرزوی دوست داشتنی شارژ گرفتم...ولی یه خط هنوز جواب نداده