موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان برای کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(17-05-2015، 09:55 PM)majidsadeghi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من دو ساعت پیش فعال کردم الان واسه گرفتن شارژ کد رو زدم میگه شما هنو عضو نیستید!!!
بگیرم مو هامو بکنم ها!!!
شارژم تموم شد!!! Angry.gif  Angry.gif  Angry.gif

خخخخخخخخخخ موهاتو بکن یه کم بخندیم  Biggrin.gif Biggrin.gif
دوستانی که نگرفتند بزنید هنوز مویا و کودک داره شارژ میده
(17-05-2015، 10:04 PM)atefeh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان شارژ هست آیا Huh.gif  Biggrin.gif

ozv moya

ozv kodk

به 8282
س من طرح 50دقه مکالمه روفعال کردم کسی میدونه تاکی اعتبار داره ک مصرفش کنم ؟؟؟؟؟؟
گفت شارژ خود را دریافت کردید
(17-05-2015، 10:06 PM)ar236cha نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-05-2015، 10:04 PM)atefeh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان شارژ هست آیا Huh.gif  Biggrin.gif

ozv moya

ozv kodk

به 8282
ممنونم
Shy.gif
(17-05-2015، 10:08 PM)ساری جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره بمن نداد گفت دریافت کردید
(17-05-2015، 10:08 PM)ساری جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حتما چندبار پشت سر هم زدین ک اینو گفته
(17-05-2015، 10:05 PM)farhad4444 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستانی که  نگرفتند بزنید هنوز مویا و کودک داره شارژ میده

مرسی
Shy.gif
zaram همچنا میگه کد موجود نیست